Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lenti cikkről mi a véleménye...

A lenti cikkről mi a véleményetek, koronavirus alatti terhesség, apás szülés?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 10. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ez valami fizetett hirdetès az emberi jogok ellen?! Engedelmes àllampolgàr szaporodik, ùgy szül, ahogy ,,kell". Ez agumosàs. A logikus jàrvànyintezkedèseket (nem màszkàlunk ki, nem bandàzunk rokonokkal sem) összemossa avval, hogy egyszerűen fogadja el az anya ès gyermeke alapvető jogainak a sèrülèsèt. ,,Felsőbb utasítàs" szerint is engedelyezett az apàs szülès, (a ,,Màsàllapotot a szülèszetben " facebook oldalàn mostanàban többször posztoltak az eredeti linket, nem keresem mist vissza), csak a kòrhàzak nem tartjàk ezt be. Most bùjik ki a szög a zsàkbòl, hogy eddig is csak megtűrtèk az apàkat a szülèsnèl.
2020. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én fogok szülni engedélyezett az apás szülés. Viszont mikor odaérünk mindkettőnket letesztelnek. Ha a kismama állapota engedi (kérdés ezt hogy döntik el) akkor megvárja az eredményt, ha pozitív irány Debrecen (jelzem nem a szomszédban van), ha apuka pozitív ő a kórház járványrészlegén marad. Hogy miért az jó kérdés, hisz egyértelmű, hogy betegen nem fog odaállítani, ha tünetmentes, meg mi az istennek maradna benn a kórházban? Mivel van egy 2,5 éves fiúnk így nem kockáztatjuk, hogy esetleg mindkettőnket bent fogjanak, így marad az apa nélküli szülés. Bár még van 4 hetem a kiírt dátumig, addig lehet még változik a helyzet, csak azt nem tudni, hogy pozitívan vagy negatívan.
2020. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval 😕

2 héten belül szülöm a másodikat Győrben. Igen, elfogadtuk az állapotot, de közel sem gondolom úgy, hogy ez jó vagy, hogy ezt nem lehetne máshogy megoldani.

Már azzal is nagyon boldog lennék, ha legalább a férjem megnézhetné a babát a születése után üvegen keresztül... nem tartom normálisnak, hogy 3 nap után láthatja személyesen...

2020. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elveszik az ember jogait. Csak az irányíthatóság miatt húzzák-vonják ilyen módon ezt a covidos ügyet. Ha nem lenne karantén és szabályozás, akkor ez az egész lefolyt volna fél év alatt. Erre mi van most? Másfél éve szenved a világ, mert mindenki óvja magát, nemhogy minél előbb átesne rajta. Nyilván az időseket védeni kell. De az már pofátlanság, hogy bárki is hal meg azt írják a kartonjára hogy koronavírusban hunyt el. Krónikus beteg, immunbeteg, rákos, idős ember magától is meghalt volna, nem kell a koronára fogni. Az csak egy plusz volt, lehet nem is érezte a beteg annyira közel volt a halálhoz. A kórházak támogatást kapnak ha azt írhatják a papírra hogy koronavírusban hunyt el, még akikben nem is volt vírus, azokra is írhatják ezt. Szóval ami a tvében van statisztika, hogy ma 100-an haltak meg, azt higgyétek el, abból ténylegesen alig 10 lehet. A többinek volt egyéb betegsége is. A holtakat meg zacskóban, zárt koporsóban vagy hamvasztva lehet csak eltemetni. Szégyen. Nemhogy az élőknek, de a holtaknak sincsenek jogai.


Az, hoy óvják a kismamát az apától, az abszurd. Előtte is érintkeztek, utána is fognak. Semmi befolyásoló tényező nem lenne, ha nem találták volna ki a fejesek, hogy így irányítsák a népet. Szerencsére kezdenek lázadni külföldön is, legszívesebben én is mennék (de nem engednek át a határon vagy vissza), mert már kvázi megbolondulunk bezárva, mindenféle program nélkül. A vakcina osztogatása is teljes manipuláció. Mindet más gyártotta, más az összetevő, lehet nincs benne semmi csak sóoldat, de lehet hogy pont hogy "méreg". Immungyengítő vagy DNS károsító anyag, ami a magzatba kerülve mehet tovább generációkat. Nem fogom beoltani magam akkor sem, ha kötelezővé teszik (csak így lehetne bemenni pl üzletekbe). Nem is tudom, hol szülnék ha most lenne aktuális. Lehet, hogy otthon. Nem tudom.

2021. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Nyugogggyá le, ezt a cikket a tavaszi karantén alatt írták. Ha meg még mindig nem találtad fel magad, hogy mit csinálj "bezárva", az nem a külvilág hibája... Nekem az egyik legszínesebb évem volt 2020.
2021. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 nem voltam felizgatva, el se olvastam a cikket. Ez a véleményem, de attól hogy feltalálom magam, még szeretnék szórakozni tömegben.
2021. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!