Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor nagy a baj vér,...

Most akkor nagy a baj vér, vizelet?

Figyelt kérdés

32 hetes kismama vagyok .Nekem tavaly nyár eleje ota hugyuti panaszaim vannak.Ami hol jobb hol rosszabb .Nyilvan voltam akkor dokinal sot 3 urologusnal is ,de ultrahang ,es ennyi nem talaltak semmit.Azzal kezdodott hogy hirtelen junius elej fajt a pisi csipett aztan antibiotikum utan elmult de kb 4 x vissza jott a fajdalom a nyar alatt.Ami az allando vagy visszatero tunete hogy vizelesi ingereim vannak eleg gyakoriak

A lenyeg szeptemberbe teherbe estem .Akkor.epp mar egy 2 honapja panasz mentes voltam de.az inger azota is hol jobban hol nincs .A 3.trimeszteri vizelet eredmenyemet ma kaptam.meg .Amibe leukocita +++,uledek vvt 9,fvs 23,laphamsejt ,6,gomba1,nyák 1 dokimhoz csutortokon megyek de utana neztem hogy ez lehet daganat is 😥


2020. máj. 11. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek keresgélsz össze vissza? Általában amikor az ember magát akarja diagnosztizálni a neten, annak mindig az a vége a Google szerint hogy daganat, pedig erre nem sok az esély.
2020. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3.trimeszterbe ugyanígy kielemeztem az eredményeim és a neten összeszedett információk alapján alkoholizmus volt a diagnózisok😂😂 Terhesség alatt egy csomó értek normális attól hogy csillag vagy ilyesmi van mellette.Valoszinübb, hogy valami fertőzés ,gomba okozza ezeket, mint daganat.Nyugi és kitartás!
2020. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom probalok en azert nem.annyira a neten nezelodni de igy hirtelen megijedtem de remelem nem annyira komoly...😌
2020. máj. 11. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
En terhesen mikor emlékeztem a leleteimet mindig arra jutottam, hogy akkor most vagy rákos vagyok vagy terhes 😂 meglepően sok eltolódás stb normális terhesen ami nem terhesen bajt jelentHET. Neked feltételezem valami fertőzésed van, amire terhesen fogékonyabbak vagyunk amúgy is.
2020. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A visszatérő húgyúti fertőzésnél az okot kell megtalálni, hogy mi fertőz vissza. Nekem évekkel ezelőtt volt ilyen, egy fél évig minden hónapban előjött volt, hogy 2x is, borzalmas volt. Egy szennyvizeket vizsgáló laborban dolgoztam akkor, extrémen ügyeltem a higiéniára, de bármit tettem újra előjött a fertőzés. A problémámat ironikusan egy leépítés oldotta meg. Eljöttem a cégtől és többet nem volt gondom.

A mostani dologgal kapcsolatban meg várd meg mit mond az orvos, ne olvasgass, mert az sosem vezet jóra.

2020. máj. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!