Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minek mikor jelentkeztek a...

Minek mikor jelentkeztek a terhesség tünetei és mik voltak azok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék rá ki mikor érezte a jeleket.

Én most járok az 5 hét elején és éppen talán a mellém fáj, de semmi egyéb...



2019. ápr. 15. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jelentkeztek
2019. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább írd be ide a keresőbe, mert nagyon nagyon nagyon nagyon sok ilyen kérdés foglalkozik ezzel! Felesleges az 100003. kérdést is kiírni erről. Mellesleg több választ is találsz úgy, mintha most itt írnának.

A válaszom pedig, hogy nekem az elmaradt mensim volt az első jel, utána egy hét múlva erős hasszúrkálások, görcsök. Utána mellérzékenység, majd szag-és ízérzékenység, émelygés. Most a savasodós korszakom van :D

8hkm.

2019. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lábgörcsök ami nagyon fájt szinte sírni tudtam volna éjszakánként, görcsök, mellfeszűlés az is nagy fájdalom volt, aluszékonyság és a munkahelyen rosszul is voltam egyszer
2019. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a mellfeszülés meddig tartott?
2019. ápr. 15. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnél csak görcsölgettem, v hetesen elvesztettem.

A másodiknál már a negyedik héten brutál hányingerem volt. Eddig minden rendben. 26+1

2019. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt mensi, idegbajos és álomkóros voltam már 5 hetesen. 7het körül volt 2het erős hányingerem, de ez csak most a másodiknál. Mellém fájt, a bimbóm érzékeny lett. Ez mindkettőnél így volt. Plusz baromira kívánom a colat. :/ pedig max egy üveggel iszok évente.
2019. ápr. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mai napig feszűl de már vagy hozászoktam a fájdalomhoz vagy enyhült.

3-as voltam 17 hkm

2019. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is az 5. héten vagyok. Nekem az ovuláció óta van mellfájdalmam, néha erősebben néha gyengebben.

Én nagyon korán teszteltem pozitívat, mivel tervezett baba volt, 11. dpo-n már kis halvány csíkom volt, kb. azóta is érzek enyhe tüneteket. 4. héten alhasi feszülésem volt, az még most is van. Folyásom az elmaradt mensi óta nőtt meg. És azóta vagyok nagyon fáradékony 7-8 tól már alszom este. Igaz hajnalba igy hamarabb felkelek. Meg ami más még, hogy a hőm az feljebb ment és azt szoktam érezni, hogy hevülésem van, vagy forró az arcom. Hanyinger meg nagyon enyhen van lehet azt csak bekepzelem.

2019. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy ami új, az 3 napja erős derékfájdalom.
2019. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!