Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyire romlottak a...

Kinek mennyire romlottak a fogai terhesseg alatt, illetve mit tettetek, hogy megőrizzétek egészségüket?

Figyelt kérdés
Nekem alapból nagyon szép, szabályos es erős fogaim vannak és ezt szeretném megtartani is. Van valakinek valami bevált tippje? Ami lyukas fogam volt, azokat fél éve egyébként is betömettem, még a nagyon aprókat is.

2020. máj. 19. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, és semmi többet azon kívül, amit előtte is, azaz megmostam.
2020. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Rengeteget sajnos, pedig speciális fogkrémet használok, vitamint szedek és mégis, valószínűleg ez genetika. A fiamnál a terhesség alatt 1 fogamat kellett kihúzni, most a kislányommal is ki kellett egyet, de az menthető lett volna, csak ugye a vírus miatt csak húztak :(

Tegnap is ki kellett szedni egy fogam, de az már gyökérkezelt volt, még a fiam születése után kezelték. Összességében a 2 gyerek eddig kb. 4-5 fogamba került. Többet nem szülök :)

2020. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éve tömettem amit kellett, rá pár hónapra jött össze a baba.

Reggel-este fogat mosok, ugyanúgy mint a várandósság előtt. Semmilyen romlást nem tapasztalok.


Ami még hozzátartozik, hogy én a magnéziumot kalciummal együtt veszem be, talán ez is hozzájárul hogy nem romlanak a fogaim 🙂

31 hetes kismama

2020. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Én is mindent betömettem a terhességek előtt, sajnos mégis ez van. Kalciumot én külön nem merek szedni, mert az meg vesekövet okoz, amire én amúgy is hajlamos vagyok, szóval terhesen nagyon nem hiányozna egy vesegörcs. Ez van :(
2020. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Vagy genetikának, vagy a rengeteg vitaminnak köszönhetem. Mindenesetre a fogászaton csak kőleszedésre kellett v.mennem. Szülés után sem romlottak a fogaim.
2020. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a válaszokat. En terhesvitamint szedek, illetve kollagén port a csontokra. emellé ajánlott plusz calcium es magnézium vajon?
2020. máj. 19. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!