Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen lent van a méhszáj,...

Teljesen lent van a méhszáj, pozirív a tesztem, napok óta görcsölök, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vasárnap kellett volna megjönnie a havimnak, de nem jött meg, helyette lett eg, pozitív tesztem.

Ezt megelőzően 2 héttel vettem be egy esemény utáni tabit, ami vélhetően nem használt. Viszont vasárnap, mikor elindultam tesztet venni, mivel görcsöltem is, megnéztem, hogy merre van a méhszájam. Hát éppen csak benyúltam és ott volt, ezértteljesen biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, ezért még betétet is raktam be. De végül nem jött meg, pozitív lett a tesztem, de nem értem. Akkor miértgörcsöl a hasam? Miért van lent a méhszájam?

Voltam már várandós, 2szer is, és soha nem tapasztaltam ilyet.

Tudom, doki, de még semmit nem látna, hiszen 4 hetes vagyok +-pár nap.


2020. máj. 19. 12:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Jah.. csak hogy az első kettőnél nem egy esemény utáni tabi után lett pozitív a tesztem 🤷🏻‍♀️

Biológiailag, ha valaki terhes, nem lehet lent a méhszáj...

Mindig innen tudtam, hogy aznap megjön, és ha mentem messzebbre, akkor betettem a betétet, hogy ne ázzak át. Ahogy most is, csak már nem jött meg....

2020. máj. 19. 12:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A méhszáj helyzete nincs kőbe vésve, mikor hol kell lennie.

Ha van egy pozitív teszted, akkor terhes vagy. A görcsölés jellemző a terhesség elején, főleg az esedékes menzesz környékén.

2020. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De folyamatos görcsölés is normális? Konkrétan úgy fáj, mintha megjött volna. 2nél csak hébe hóba jelentkezett ez.
2020. máj. 19. 12:51
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Az első kettőt is elvetetted? Amúgy én a 8. hétig szinte szünet nélkül úgy görcsöltem, mintha mestruálnék.
2020. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy meg ha szerinted 4 hetes terhes vagy, akkor ezek szerint 4 hete szexeltél, akkor minek vettél be 2 hete esemény utánit? 2 héttel az esemény után vetted be?
2020. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, normális a menstruáció jellegű görcs.
2020. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem akarsz elvetélni ne tapogasd a méhszájadat!
2020. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
5-ös, ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna... a terhességet hivatalosan nem az aktustól számitják, hanem a ciklus kezdetétől, azaz az utolsó vérzés 1. napjától. Így átlagos ciklussal számolva 2 héttel az együttlét után 4 hetes a várandósság...
2020. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem vetettem el az első kettőt. Tervezett babák voltak. Mostmeg védekeztünk, baleset lett, gyorsan bogyó és mégis terhes vagyok.

Nem bánnám, ha magától menne el, mert így nagyon nehéz :( 3 gyerekhez pénz is kell. Most lenne, de mi lesz később?

Ajj, úgy utálom az életet ilyenkor, hogy mindig velem baszik ki :(

2020. máj. 19. 13:49
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért lennék kamugép? 😏😏
2020. máj. 19. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!