Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltatok ilyen éhség...

Tapasztaltatok ilyen éhség rohamokat? Kevés lenne, amit megeszek?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok jelenleg. Hajnalban, ha felkelek pisilni kb 5 kor muszáj valamit harapnom, mert vissza sem tudnék aludni. 8-9 kor meg már megint éhen akarok halni. Rengeteg zöldséges kaját eszek, illetve gyümölcsöt. Eddig 1 kg jött fel, s nem ettem többet, mint nem terhesen. Most megint ettem, de evés után is mintha égne a gyomrom, de már ez nem lehet éhség, hisz ettem-ittam, de mégis olyan. Nem akarok nonstop enni, egy bálna leszek a magasságomhoz.. Volt valaki így?
2020. máj. 20. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen időszakom. Ettem mert egyébként rosszul voltam.
2020. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 31. Hetben meg mindig vannak falasrohamaim. Hizekony tipus vagyok, igy ezt eleg nehez kordabad tartani. Nekem mindig van otthon kesu dio vagy sotlan mandula vagy dio. Ha ejjel ramjon az ehseg belemarkolok es tele is vagyok. A magvak nehezek a gyomornak es hamar telitenek, viszont jo az emesztesnek es igy nem hizol. Eddig 4 kg van rajtam szal bevalik.


Emellett rendesen eszek csak odafigyrlek. Pl ha iszonyatosa. Megkivanok egy magnumot, de az nap mar ettem edesseget, visszafogom magam, es eszek masnap, de az nap mar mas edesseget nem. Szal mertekkel, de eszek mindent.

2020. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, rajtam a 32. hétig volt szintén 4 kg, de utána feljött még 10 sajnos. Az addig szép hasam be is csíkosodott. Jó nagy baba lett, tiszta kis husos 😁
2020. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En is probalok nasinak magokat, gyümit enni... Mondjuk egyelőre a csokit, édességet nem is kívánom...a magnum nekem is nagy kedvenc, de mini pack ot vettem belőle egy hónapja és még mindig van belőle :) Szerintetek ha egy kismama végig tudatosabban eszik táplót, s csak néha engedi meg a nasit, gyotskaját sikerülhet kordában tartani egy kicsit a súlyát? Vagy hiába is terveztem el, hogy max 12 kg t szeretnék hízni :D
2020. máj. 20. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:

9 het mulva elmondom sikerult e :D:D


de szerintem realis. en vagyok a 31hetes + 4 kiloval eddig. en is ugy szamolok vele, hogy most az utolso 9 hetben egyszerre sok feljohet mivel most szed fel a baba a legtobbet, de azert azt ketlem hogy 2 honap alatt hiznek iylen 20 kg-t :D en is ilyen 10-12 kgt lottem be maximumnak....szerintem realis. sokan nem hiznak 25 kilokat, sztem 12 olyan realis.

2020. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!