Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kérdezik meg hogy...

Miért kérdezik meg hogy dohányzok-e?

Figyelt kérdés

Miért lényeges, hogy dohányzik-e valaki, mikor be fektetik a kórházba?

Mindig mikor be fektettek, meg kérdezték, de soha máskor ez nem került szóba. Egyébként nem dohányzom, de most szöget ütött a fejemben, hogy ez mit befolyásolhat?


2020. máj. 21. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk az egészséget befolyásolja.

Elvonási tünetek, stb

2020. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Az általános egészségi állapotodat, a tüdőkapacitasodat, a magzat sulyat, stb
2020. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja én azt hittem van valami lényeges infó ebből. :D


Az előzőnél (8hetesen ment el) még dohányoztam, ott is ugye kérdezték, de utána ez semmit nem befolyásolt.

2020. máj. 21. 09:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert terhes vagy és a terhesség alatti dohányzás káros a magzatra is?
2020. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Amikor az elsőt szültem, volt 2 brutálisan nikotinfüggő baba, a csecsemősök is sírtak velük együtt gyakran, pedig biztosan láttak már ilyet.
2020. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
A magzat miatt kérdezik. Sokkal több komplikáció lehet egy dohányos magzattal illetve bizonyos dolgokat azonnal megmagyaráz. Pl ha elvonási tünetei vannak a gyereknek.
2020. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ja én azt hittem van valami lényeges infó ebből. :D"


Khm... Az altalanos egészségi állapotod elég lényeges info de mindegy....

2020. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon lényeges infó. Csak te nem érted, miért...
2020. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem csak terhesség alatt kérdezték. Bármilyen orvosi vizsgálatra mentem megkérdezték.

Mivel káros az egészségre és sok mellékhatása lehet, így a korképhez hozzátartozik.

2020. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez oké, de erről akár hazudhatsz is. Meg kérdezik hogy káros szenvedélyed van e, szedsz e gyógyszert stb...

Ott vannak a laborok, ilyesmi amiről azért szerintem jobban meg állapítható az általános egészségi állapota valakinek.ha azt mondom nem dohányzom, vagy nem szedek semmilyen gyógyszert, a kutya nem mondja meg hogy tényleg úgy van e. :D


De csak egy kérdés volt, mert nekem fura hogy külön ki térnek rá, ha fel vesznek a kórházban.

2020. máj. 21. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!