Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kocsmában dolizom, nálam...

Kocsmában dolizom, nálam délelött nincs dohányzás, délután telecigizik, másnap meg reggel azt szivom be. Kiirnának táppénzre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kiírnának. És szerintem minél előbb intézd el! Na nem csak a cigi miatt mondom. Én is dolgoztam pultosként ano. Én pörgős helyen melóztam. Nem jó, ha megerőlteted magad. Nekem elég sokszor kellett nehezet emelnem. Sörös rekeszeket, meg egyebeket. Szóval ha megvan a kiskönyved, akkor dugd a főnököd orra alá, aztán menj el a dokihoz, hogy kiírjon! Minden jót!

20 hetes kismami

2009. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem ki, a passzív dohányzás sem jó sőt!!!!!ird meg mi lett!!!
2009. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
ennek nincs értelme.akkor állandóan táppénzen lennél?miért nem dolizol olyan helyen,ahol nincs cigifüst?a kocsma ezzel jár,mindig is volt,mindig is lesz cigizés.ha betiltják,bezárhatja a tulaj a bótot,nem lesz vendég.
2009. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

persze, csak beszelj a nodokiddal.


nekem azt mondta a vedono, akar ok nelkul is kiir az elejetol, a nodoki is ezt mondta.


a haziorvosnak kell javaslat, hogy kiirjon, az enyem bunko volt, 33 hetesen nem akart kiirni javaslat nelkul, pedig mar .. szoval emberfuggo.. beszeld meg a nodokiddal, az a tuti, akkor nem szolhat a haziorvos egy szót se

2009. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
ja bocs most látom nyilván terhes vagy.az más
2009. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Már bocsi, de mi az hogy nincs annak értelme, hogy táppénzre írják??? Jobb ha elmegy a baba, vagy beteg lesz, mert a munkája szar? Bocsi!

Én a 7. héttől táppénzen vagyok. Bár vérezgetés miatt kerültem táppénzre, de a dokim nem engedett vissza később sem, hiába szűnt meg a problémám. Egyszerűen az én munkahelyemen sem tudnak olyan melót biztosítani, amivel, nem kell rohangálnom, emelgetnem, hidegben lennem, vagy egész nap állnom. Szóval ha olyan a meló, simán kiírják. A 20 hetes kismami

2009. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dohányfüst várandósan?????!!!!!!

Egyetlen percig nem gondolkodnék rajta.

Gondolom a fél év bejelentett munkaviszonyod megvan, a juttatásokra igényt tarthatsz.

Én a 4 éve tartó németországi, igencsak jól fizető állásomat hagytam ott mihelyst megtudtam, hogy babánk lesz. Vendéglátásban dolgoztam én is, sokat is kellet cipekedni. Első az egészség!!!!!!!!!!!!!

2009. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen Kiirnának.Én is kocsmába dolgoztam és kiirtak már a terheség elején táppénzre!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 15. 09:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de te most a saját kérdésedre válaszoltál? :)
2013. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!