Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIért vagyok folyton fáradt?...

MIért vagyok folyton fáradt? 31 hetes vagyok de mintha visszatért volna a kezdeti álomkór, szőrnyű.

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

jelez a szervezeted. még most pihend ki magad bab mellett nem biztos hogy menni fog.

aludj amennyit tudsz és pihenj sokat.

lehet vashiány is vagy az időjárás okozza .... fizikailag is elfáradsz hamarabb hiszen néhány kg-mal nehezebb vagy.

2010. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Hát pihennék de megyek dokihoz nemsokára :S

Vashiányom nincs,szedek vasat.

2010. júl. 30. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 32 hetes vagyok, és nálam is ugyanez van.Sőt! Visszatért az álmatlanság is.Ha hajnalban felébredek, sokszor órák kérdése a visszaalvás.Sehogy nem kényelmes, valamin mindig jár az agyam, meg a WC-re járkálás...Úgy fogom fel, hogy így legalább felkészülök arra az időszakra, amikor meglesz a baba, és tényleg nem fogok aludni:)) Sajnos a 3. trimeszterben sok minden visszatér a kezdeti tünetekből.Nekem már hányingerem is volt,nagyon felnyomja a pici a gyomrom.Meg néha bele is bokszol.Nem nagyon tudunk mit tenni.
2010. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen álmatlanságom is van....:(
2010. júl. 30. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem a doki már felkészített erre. Azt mondta, hogy a 28. hét után a szervezet a szívet védendő, kitágítja az ereket, így alacsonyabb lesz a vérnyomás. Ettől lesz az ember fáradt, ha a feje is elkezd fájni, igyon meg egy kávét. Nekem ezt tanácsolta, de nekem eleve alacsony a vérnyomásom, mondta, hogy még lejjebb mehet majd.
2010. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fejem fáj már pár napja,de én alapból nem kávézok csak kapucsínót iszom.Nem tudom mennyi lehet a vérnyomásom.
2010. júl. 30. 11:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is pont ezt érzem 33 hetesen. Álmatlanság, egész nap lötty vagyok, fáradt, semmihez sincs kedvem, pedig eddig nem igy volt, és ujra van étvágytalanság, enyhe hányinger, babó nyomja a gyomromat..
2010. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg lehetséges hogy vérszegény vagy,az is okozhat álmosságot.Szerintem említsd meg a dokidnak ha mész legközelebb.én 26 hetes vagyok és nagyon aluszékony.Nekem a vérszegénység okozza.
2010. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálam is ez a szitu 32 hetes vagyok. Álomkor, mint az elején, nekem is az alacsony vérnyomást mondták erre. Néha iszok kávét ha menni kell valahova, ha pedig itthon vagyok akkor jöhet egy kis pihi-szuszi.... Még most kellene jó sokat aludni (ha bírna az ember ügyebár), mert aztán nemsokára pörgés ezerrel :D !

Kitartást mindenkinek!

2010. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!