Magne B6, vérzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja teszteltem + majd tegnap reggel óta vérezgetek de kevesebb mennyiség, mint menstruációkor és görcseim se igazán voltak, enyhén fájt csak a hasam mára semmi. Orvosom csak szerdán fog tudni megvizsgálni, azt mondta sok pihenés meg magne B6 szedése. Ha erősödik a vérzés kórház, de én azt veszem észre, hogy mára már enyhült valamennyire. Mire jó ilyenkor a B6? Segít a vérzés ellen?
2020. máj. 29. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Google? Beirod terhesseg magnezium es millio cikket talalsz mar bocsika.
2020. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a vérzés ellen segít,hanem,h ne legyenek görcsök,méh osszehuzodas.Feküdj sokat
2020. máj. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves #1, akkor nem értem miért hozták létre ezt az oldalt.. Talán, hogy a kérdéseimre itt is választ tudjak kapni..
2020. máj. 30. 18:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat, kereso ikon is van az oldalon. Annak is celja van. A 100x feltett kerdesekre a valaszt el lehet olvasni ;) nagyokos
2020. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül találom a megfelelő kérdést, de ha nem tudsz érdemben jó választ adni minek válaszolsz? Keress már jobb elfoglaltságot, mint értelmetlenül ide írkálni..
2020. máj. 31. 19:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? Progeszteront nem akart felírni a doki? A B6 inkább émelygés ellen jó, a magnézium ami görcsök ellen segít. Ezen kívül nekem az előző terhességemnél vérzésre az ügyeleten a C vitamint ajánlotta a doki, hogy az vérzéscsillapító hatású, de akkor én már 16 hetes voltam, szóval tuti nem kezdeti hormonhiány volt.
2020. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Spontán vetélés :( Már kezdem feladni.
2020. júl. 23. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Sok erőt kívánok neked!
2020. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. júl. 23. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!