Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több gyermekes anyukák a...

Több gyermekes anyukák a terhességetekre visszagondolva éreztétek, hogy milyen lesz a baba természete? Például magzatmozgásból?

Figyelt kérdés

Aki már min. 2 vagy több terhességet kihordott, tudott-e következtetni, hogy nyugisabb baba van a pocakban és valóban úgyis lett?

Vagy azért ezt téves lenne gondolnom.

Másodikkal vagyok terhes, sokkal nyugisabban viselkedik mit az első.

Az első már az elejétől rengetegszer kinyomta magát, rengeteget mozgott. Most 3 éves őrületesen eleven.. :)


2017. márc. 4. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
3,5 és 1 évesek, az első rengeteget mozgott, aludni sem igazán hagyott, most sem lehet leállítani, a kicsiben a világ összes nyugalma benne van, kb észre sem lehet venni, a méhben is ilyen volt, nstn is volt hogy visszahívtak 1 órával később annyira nem akart mozogni, pedig becsokizva-bekólázva mentem...
2017. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 2. lányom sokkal izgágább volt odabent is, idekint is.
2017. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen!


A kisfiamat folyton noszogatni kellett hogy kelljen már fel,uh-on se volt tul aktiv,még a csokira meg kolára sem nagyon reagált.

Tök nyugodt gyerek,aki elsö perctöl átaludta az éjszakát.Nehéz kihozni a sodrábol.Olyan ejj ráérünk arra még tipus.


A lányom totál ellentéte.Majd kirugta a hasfalamat odabent.Na ö igazi minden lében kanál kiscsaj.Jön,megy folyton rendezkedik,pakolászik.Dumál,be nem áll a szája.


Nekem abszolut olyanok,mint bent is voltak.

2017. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!