Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma! Gondot okozhat?

Hematóma! Gondot okozhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A héten derült ki pecsételgetés (barnás), hogy egy hematóma okozza. 0,8 cm a mérete. A babától és a lepénytől jobbra helyezkedik el, kicsit messzebb, oldalt. A baba már 3,7 cm.(10hetes)

Kb 4-5 naponta van ilyen kis barnás pecsételésem. Mennyire lehet gond ez a terhességnél?

Köszönöm a válaszokat!


2020. jún. 20. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg okozhat, gyakorlatilag sok ismerősöm gond nélkül hordta ki a kisbabát hematoma mellett. Pihenj sokat, nem lesz baj
2020. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj sokat, de itt fekvésre gondolok, és nem lesz baj!!!
2020. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem óriási hematómám volt. Többször ömlött belőlem a vér, mégis megmaradt a baba.
2020. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 19mm hematóma volt a 18mm petezsák mellett. Véreztem/barnáztam is, kórházba is kellett feküdni másfél hetet. Feküdni kellett, sok folyadék, c vitamin. Pihenj sokat, ne emelj nehezet. Amit nekem még mondtak, hogy a wc-n se erőlködj. Nekem felszívódott végül. Boldog babavárást!
2020. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24 mmes hematomaval kezdtem , 90% vott az esély arra ,hogy kimossa a babát. Progit és rutascorbint szedtem , 12. Hétre nyom ( vérzés ) nélkül felszívódott. Pihenést javasolt a doki.
2020. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En 11 hetesen kezdtem el menstruacio-erosseggel verezni, 18*4 mm-es hematoma volt. Utana 15 hetesen is ugyanilyen erosen vereztem. Most 20 hetesen már nem latszik, de heti egyszer meg mindig verzek (friss ver, nem barnazas).

En az 5. hettol 3*2 utrogestant hasznalok.

2020. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!