Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már éreztétek ezt? És ha...

Már éreztétek ezt? És ha igen, hogyan kezeltétek? És mikor eljött a pillanat hogy nektek is meglett milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Éreztétek ugy már hogy nagyon fáj hogy még nem lehet gyereketek de a sors úgy intézi hogy a körülötted levők sorba jelentik be a terhességet, és ami a legfájdalmasabb hogy még keresztmaminak is szeretnének.

2020. jún. 22. 13:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Mikor nagyon vágytam gyerekre, akkor sem zavart, hogy másnak összejött, örültem vele együtt. Bár keresztanyának nem kértek fel, de annak is igazán örültem volna.

Ez csak felfogás kérdése.

Nem mondom, vetélés után pár nappal egy családi rendezvényen arról beszéltek, hogy egy távolabbi rokon bejelentette, hogy babát vár, és pont ugyanarra a napra, mikorra én vártam, na, az rosszul esett. De még nagyon friss volt a vetélés, és nem tudták a körülöttem lévők.

2020. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi több mint 4 éve küzdünk a gyerekért. Voltak olyan pillanatok (főleg a mestruációkor) amikor elsírtam magam ha láttam egy babát, ezt nem tagadom. Viszont ettől még tudok annak örülni ha valaki aki közel áll hozzám bejelenti, hogy terhes. Engem fel is kértek tavaly keresztanyának, és szeretem is a keresztlányom. Idén ez már nehezebb volt: márciusban terhes lettem, keresztlányom anyukája is, és unokatesóm felesége is. Nálunk április végén leállt az embrió szíve. Fájt hogy nekünk elment a baba, nekik akkor fog születni amikor nekünk is született volna. Kellett azért egy kis idő, de ettől függetlenül örülök nekik.
2020. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
Soha nem mások miatt akartam gyereket. Szerintem akinek csak egy szemernyit is fontos, hogy már a szomszédnak is gyereke van az NE VÁLLALJON GYEREKET! Mert kicsit sem a gyereket magát akarja hanem valami egészen mást. Az ilyen nőknek kivétel nélkül hatalmas csalódás szokott lenni a gyerekvállalás mert akkora álomvilágban élnek és annyira szerepelni akarnak.
2020. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó, te hülye vagy?


Nem azt mondta, hogy azért akar gyereket, mert másnak is van, hanem hogy nehezen viseli, hogy másoknak összejön az, amire ő hiába vár és ezzel folyton emlékeztetik, miből marad ki.

2020. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%

Pedig a 3.-nak teljesen igaza van.

Sajnos én is látom napi szinten, hogy aki ennyire azzal foglalkozik, hogy a másiknak már van gyereke annak csak mutiba kell a gyerek. A gyerekvállalás az én személyes utam, az én személyes célom, akkor jön amikor az én életemben ennek helye van. Semmi köze hozzá, hogy kinek van már gyereke.

Én se találkoztam még normális, valóban magát a gyereket akaró anyával akit érdekelt volna, hogy xy-nak bezzeg összejött a gyerek. Aki ennyit hisztizik azon, hogy másnak összejött és neki mennyire gyerek kell az vagy nagyon ostoba ösztönlény vagy csak 5 perc hírnév szintjén kell neki a gyerek.

Kötve hiszem, hogy más még nem látta milyen szörnyek lesznek az ilyen gyerekért követelőző nőkből.

2020. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
2-es vagyok: ha valaki évekig küzd, és sikertelen minden hónap az nagyon is fájhat. Megértem a kérdezőt, 3-as válaszoló te lehet nem ebben a helyzetben vagy. Hidd el a gyereket szeretnénk!!! Egyszerűen csak fájó pont ez egy meddő párnak. 9 hét 5 naposan állapították meg, hogy leállt az embrió szíve, amikor nagy nehezen abbahagytam a sírást, akkor leküldtek az altató orvoshoz. Mellette lévő rendelőbe pici babákat vittek vizsgálni, akik ott álltak sorban. Persze újra elkezdtem sírni, pedig teljesen idegen emberek voltak. Nem kívánom senkinek...
2020. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Erre csak annyit tudok mondani szánalmas ember vagy aki azt hiszi hogy egy gyereket fel használnék arra hogy nekem is meglegyen ami másnak. Ugy gondolom aki ezt gondolja annak komoly gondjai vannak. Remélem egyszer te is megérzed ezt a fájdalmat! Többieknek köszönöm :)
2020. jún. 22. 14:32
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
Nekem is egyet kell értenem velük. Nap mint nap olvasom itt az irigy kérdéseket, rengeteg van belőlük! " mindenki terhes körülöttem hogy dolgozzam fel?" -és ezek megannyi változata. Fogalma sincs senkinek még, mivel jár egy gyerek, csak akkor amikor megszületett. De azért milyen klassz hogy beállhattok a sorba. Mostmár nektek is van, nem cseszeget az anyós meg végre lesz mit felmutatni a fészbúkon. És onnantól mi lesz? Senkit se fog érdekelni a nyakatokban meg ott a gyerek akiért felelősséggel tartoztok. Pedig ez lenne a lényege az egésznek.
2020. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó milyen mondat az hogy jajj mivel jár egy gyerek..

Hát mivel jár? szeretettel.

Miért kell csinálni ha igy beszélsz róluk?

2020. jún. 22. 14:50
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Ti most ennyire hülyék vagytok, hogy nem tudjátok értelmezni a szöveget vagy ennyire 0 empátiával rendelkeztek?

Nem arról van szó, hogy azért kell nekik gyerek mert másnak is van és az a bajuk, hogy másnak már van. Hanem nagyon szeretnének babát, és amikor látnak egyet vagy hallják, hogy másnak lesz tökre elszomorodnak, mert eszükbe jut, hogy nekik még nincs/nem lehet/elment a baba.

Teljesen meg tudom érteni,pedig nem vagyok ebben a helyzetben Sajnálom azokat akik ezen mennek keresztül. Kívánom, hogy minél hamarabb nekik is legyen babájuk!

2020. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!