Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális érzés ez terhesség...

Normális érzés ez terhesség elején?

Figyelt kérdés
Tervezett baba, az első hónapban sikerült. Nagyon szerettük volna. Amit érzek : tudtam mikor volt az ovum, utána a dpo 6. napján kétségbeestem, hogy semmi. Dpo 7. Napja hasi fájdalom. Tuti megfog jönni. Dpo 7.napja este :úgy ahogy van elutasitottam a páromat. Rá se tudtam nézni, már előző nap is nagyon nehézkesen ment az együttlét. Úgy voltam vele, nem élem bele magam semmibe inkább alszok egyet (mindenki hagyjon békén alapon) Elég furcsa álmom volt. A rokon kislány(2eves) az ölembe ült, egész éjjel. Aztán hirtelen felriadtam(dpo 8.napja hajnal) 2 x egymás után egy hatalmas szúrás a hasamba. Kb az volt a reakcióm "az anyját ez sikerült. " Azóta pánik keveredik valami földönkívüli érzéssel(napokig fájt az alhasam) főleg miután pozitív lett a tesztem. Olyan hülyén érzem magam. Szerintem fel se fogom. Tünetem más nincs. Csak értitek olyan furcsa belegondolni az egészbe, hogy egy élet növekszik bennem. Valaki járt már így?
2020. júl. 1. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem normalis, évek utan szoktak igy raporogni az emberek, nem az elso honapban.
2020. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!