Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megkívántam a túrótortá...

Nagyon megkívántam a túrótortát, de nyers tojás van benne? (Többi lent)

Figyelt kérdés

5db tojássárga kell bele, sütés nélküli recept. Szerintetek lehet tõle bajom? Esetleg lehet mással helyettesíteni a tojást? Vagy inkább hagyjam?

32 hkm



2020. júl. 1. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően nem vagyok paramami , nem idegeskedek semmit sem túl , de azért a terhesség alatt az alapszabályokat sztm illik és érdemes betartani. Nyers húst , tojást nem eszünk. Nem törvényszerű ,hogy baj lesz belőle , de magas a kockázata. Mondjuk én amúgysem eszek olyan dolgokat amiben nyers tojás van, de sztm keress most inkább olyat amibe nem kell 😊


40 hkm

2020. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
9-es ,mi az istennek nezegeted orankent a tyukokat?:)) Napi egyszer szoktak osszeszedni,nem?
2020. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
:D
2020. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%
Mert megeszik, ha sokáig otthagyom. 🙄
2020. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteg túrótorta recept van amibe nem kell tojas. Én tejszínt tejfölt/ joghurtot, meg zselatin fixet adok hozzá az ízesítésen túl.
2020. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Tejföl és cukor, nekem ez vállt be, ízre hasonlít rá.
2020. júl. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%

9? Heee?

Miért ennék meg? Életemben nem hallottam ilyet. És nem óránként tojnak. Felesleges figyelni

2020. júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megeszik a tojast,vagy a falat csipegetik akkor lehet kalcium hianyuk van,kerdezz utana,kell nekik valami vitamin
2020. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!