Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikre figyeltetek jobban az...

Mikre figyeltetek jobban az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Sok mindenben változtatattok? Etkezésen is? Illetve nincs valami praktikatok rosszullét ellen? 5hetes vagyok
2020. júl. 7. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy ne emeld meg magad. + Hányinger ellen a gyümölcsös joghurt, vagy banán vált be (volt amikor csak két falat) és az, hogy figyeltem sose legyek éhes.
2020. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2020. júl. 7. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen, rendszeresen, szedd a vitamint. Ne emelj nagyot, és ne terheld túl magad. Ezeket tudom javasolni :)
2020. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmire, mintha nem is lettem volna terhes
2020. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb Cola, koffein, és sajnos az energiaital teljes elhagyása. Nem eszek nyers ételeket (otthoni majonéz, lágy tojás, félig sült húsok, penészes sajtok). Mondjuk ezek a terhesség végéig adottak. Biciklit is félre tettem, az első időszakban nem javasolja az orvos.


Ha valami fizikai munkát/programot csinálok (fűnyírás, kert, túra stb), többször tartok pihenőt, ha tehetem fekvéssel szünetelek. Ennél a terhességemnél jobban érzem hol a határ, mi az a pont ami után már megerőltetném magam. A fűnyírást (900 nm telken - mínusz a ház területe) 2 napig csináltam késő délutánonként. Nem hajt a tatár.

Ja és kevésbé emelgetem a 3 éves fiam.

2020. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magzat kialakulasa szempontjabol az elso trimeszter a legfontosabb, semmilyen junk foodot, kolat nem ettem/ittam (terhesseg tovabbi szakaszaban sem), folsavra, terhesvitaminra figyeltem nonstop hanyinger mellett is, nem emeltem, nem sportoltam (mivel kozvetlenul elotte nem voltam edzett), fejfajasra nem szedtem gyogyszert meg ugy kb semmire sem. Kb ennyi, kimeltem magam, amikor tudtam, pihentem.
2020. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!