Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen terhesen a felfázás?

Ilyen terhesen a felfázás?

Figyelt kérdés
Pisilés közben érzek egy apró nyilallást/szúrást, ami lentről a köldököm felé halad. Csak egy pár pillanatig tart. De nem csíp pisilés közben, nem fáj a vesém. Szerintetek ez felfázás lehet? Ti tapasztaltatok ilyet? 14 hetes kismama vagyok. Kedden ultrahangon minden rendben volt. Tegnaptól viszont érzem ezt a furcsa érzést.Azért most picit megijedtem.

#terhesség #felfázás #Szúrő fájdalom
2020. júl. 9. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem felfazas, nalam legalabbis az abban mutatkozik meg, hogy diszkomfortos a holyagomnal, pisileskor meg brutalisan csíp, vág, mintha pengét pisilnék, s ingerel fél óránként, néha pár csepp ürül csak. Nálam ez volt a hólyaghurut, illetve a vesetájéki diszkomfort, amire mindig meleget kellett rakjak. Néha nekem is vannak szurkálások, igaz 21 hetes vagyok. Nől a baba, a méh, húzódnak a szalagok... Pisiléskor is feszíthet a teli hólyag. Rengeteg folyadékot igyál, legalább 2,5 litert ezekben a melegekben..Ha nem múlik menj el a dokidhoz s vigyél vizeletet.
2020. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt felfázásom nemrég. Úgy derült ki, hogy nagyon nagyon elkezdett fájni az alhasam. Nagyon erő, nnyilalló, szúró fájdalom volt. És nem múlt el. Pisilésnél éreztem kicsit felfázás érzést.l, de nem az volt a fő tünet. Antibiotikumot kaptam, valamint elkezdtem több folyadékot inni.
2020. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2020. júl. 10. 05:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Abban esetleg tudtok segíteni, hogy ha laborba szeretnék vizeletet leadni elég a terhesgondozási kis könyv, mint beutaló, vagy külön kell kérni háziorvostól? Mert a házi orvosom szabin van és csak jövőhéten kedden lesz legközelebb :(
2020. júl. 10. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs aki helyettesíti? Egyébként én ezzel simán hívnám a nődokit, nálunk kötelező havi 1x vizeletet adni terhesgondozáson, az ottani nővérke is elvégezheti a gyorstesztet. Megmondod, h mi baj... A labor csak úgy nem fog fogadni szerintem.
2020. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hétfőn voltam védőnőnél és ott adtam le vizeletet, meg is csinálta a gyors tesztet, de akkor ezek szerint még nem voltam felfázva. Lehetséges, hogy utána alakult ki!?

A házi orvosomat is hívtam, de azt mondta laborba úgyis csak hétfőn tudok már menni. Addig szedjek tőzegáfonyát. Remélem nem lesz baj hétfőig :(

2020. júl. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!