Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Akik a hormonok...

Kismamák! Akik a hormonok hatására sárkánnyá változtok/változtatok a terhesség alatt, utólag rájöttök, hogy indokolatlanul hisztiztetek, vagy mindig mások a b.nkók?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 09:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%
Hát én semmit nem érzek ebből a hormonviharból, sőt, kisimultabb vagyok, mint valaha. Semmin nem idegeskedek. Könnyebben meghatódok, az biztos, de ennyi. Nem azért, de ezek a hisztigörcsök szerintem jelentősen túl vannak tolva, sokszor inkább a szereplési vágy miatt van, nézzetek ide, kismama vagyok, dédelgessetek! Na, ezt pl nem érzem, nincs erre semmi igényem. 30 hkm
2020. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%
11# Jaj, úgy imádom az ilyet... Azért mert rád nem úgy hat, vagy nem hat nem is létezik.. Nem kívánok ilyet, de megérdemelnéd, hogy extra nyűgös babád legyen, és hulla legyél, mások meg fejedhez vágják, hogy nem olyan nagy ügy ez... Azért remélem, ha könnyű szülésed lesz, elhiszed, hogy másnak szar...
2020. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én tisztában vagyok azzal hogy a cirkuszaim a hormonok miatt vannak, ilyenkor visszavonulok, de ha ba..tatnak ezért, azt nem szeretem, mert nyilván nem tehetek róla. Ilyenkor az a hülye, aki nem tudja kezelni az ilyen kismamát. Mondjuk csupán azzal, hogy egyszerűen békén hagyja.
2021. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!