Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik pontosan a...

Hogyan zajlik pontosan a cukorterheles? Ki hogyan bírta?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Odamentem, levették a vért, és azonnal megitatták velem a cukros löttyöt.

Vittem citromlevet de nem engedték beletenni, pedig elviekben nálunk lehet. De nem volt egyáltalán vészes. Simán lement, sokkal jobban féltem tőle. Bent is maradt, egyáltalán nem volt semmi gond vele.

2020. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Szarul. Azt hittem, hogy minden visszajön ott helyben, még vagy egy órát émelyegtem, annyira édes volt. Előtte igyál sok vizet, mert ha ki vagy száradva addig el sem kezdik amíg nem hidratálnak kicsit.
2020. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. júl. 13. 22:41
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Semmi gond nem volt..

Innom kellett vizet.

Levették a vért

Bekevertették a löttyöt..citromot nem raktam

Megittam

Azzal a feltétellel lehetett hazamenni, ha nem séta, nem én vezetek és csak üldögélek otthon, nem iszom és eszem semmit.

/ influenzaszezon volt/

120 perc múlva soron kívül bementem, levették a 2. Vért is


Gyorsan ettem valami értelmeset is., és ittam is.

2020. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2%

4 pontos cukor terhelés nem így működik-amit a terhesekkel csinálnak.


0'-30'-60'-120 percesek. Szóval ez a kamud most nem jött össze.

2020. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Levették az elsô vért, majd amíg ájuldoztam (nem bírom a vérvételt 😞) elkeverték egy pohár vízben a cukrot, amit vittem. Nem volt olyan szörnyû, mint amire számítottam, nekem még jót is tett, magamhoz tértem az ájuldozásból 😅


Elvileg nem szabad elmenni utána a 2. vérvételig, azt is leveszik és viszlát.

2020. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Bementem, vettek le vért, majd megitattak velem egy sprite-ot. Ha jól emlékszem pisilni sem volt szabad, meg sétálni. 30 perc múlva vettek le vért és vizeletmintát. Aztán 50 percre, itt már szabad volt sétálni, de pisilni még mindig nem, csak a vérvétel előtt.
2020. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Bementem, levették a vért. Kint ültem 2 órát (vittem könyvet, elvoltam) majd újra vettek vért.

Azt hittem az éhség lesz a legrosszabb de annyi cukor után nem igazán voltam éhes. A fejem viszont fájt a reggeli kávém nélkül. Kicsit émelyegtem a cukros víz után de az sem tartott sokáig.

Engem hagytak vizet inni és pisilni is.

2020. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Megvettem a szűlőcukrot a patikában (kérdezz utána, hogy milyen kell, nekem ebből hisztit csináltak első alkalommal). Levették a második labort + vércsoport. Nálunk lehetett citromot rakni bele. Bevallom, hogy utóbb kiderült, én minden nyáron napi 2-3× is vércukorterhelést végzek, egy kicsit édesebb limonádé beütése volt az egésznek, nemhogy nem émelyegtem, de még egy pohárral tudtam volna inni azonnal :D Egy perc alatt lehúztam és csak néztek mint a moziban, hogy kanalazom a pohár alján lévő maradék cukrot lelkesen. (Csak azért írom ezt, mert sokan mondják hogy émelyegnek meg rosszul vannak, és nekem emiatt előtte valóban hányingerem volt az idegességtől, mert azt hittem nem fogom tudni meginni.) A vírushelyzet miatt engem hazakültek, két óra múlva visszamentem és levették a második vért. Elvileg nem szabad sétálni, de nem igazán érdekelt senkit. Inni ihattam, enni nem szabadott értelemszerűen.


(Amúgy valódi GDM-ben nem fog egy séta normális cukrot csinálni. Van "értelmes" ismerős, akinek úgyis rossz lett a cukra, hogy hazament és nekiállt a kétórában tornázni, hogy "rendben legyen" a vizsgálat. Mintha az orvost verné át... de így sem csúszott át a határon.)

2020. júl. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Vacak volt.

Bementem, levették a vért, 5 percen belül megittam az előre elkészített cukros-citromos löttyöt.

120 perc pihenés otthon (nem tudom csak a korona miatt-e, ez szűk 2 hónapja volt).

Pisilni kellett a visszamenetel előtt egy csőbe.

Levették a 120 perces vért.

Full székrekedésem volt addig, de kb. 20 perc után erős hasmenésem lett, még jó, hogy nem ott kellett várni! Egész nap hasmenésem volt és mocorgott a baba.

Sima vizet vigyél, nagyon jól fog esni.

2020. júl. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!