Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha össze-vissza...

Mit tegyek, ha össze-vissza zabálok mindenfélét és 3x annyit eszem egy nap?

Figyelt kérdés
Állandóan eszek és eszek, nem is nagyon bírok ki 2 órát evés nélkül. Nem szabad 2 helyett enni, de én legalább 5 helyett eszek. És mindent vegyítek mindennel. Hogy állhatnék le? Nem akarok 80 kilósra hízni.
2020. júl. 18. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Gondolj arra, hogy egyedülálló anya leszel. Egy jó ízlésű férfi sem akar egy hízóval együtt élni.
2020. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Majd elmúlik. Nekem is így indult a terhességem, aztán a 12 hét után elmúlt. Amúgy nekem az is segített, hogy amikor éhes voltam, éves előtt ittam egy pohár vizet.
2020. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld elosztani az étkezéseket. Nézd meg a 180g étrend mintákat.
2020. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Ne zabalj,
2020. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Kösd le magad valami mással. Nem dolgozol, igaz? Kezdj horgolni, mászkálj el otthonról, vágj bele felújításba, csinálj VALAMIT. Akkor nem fog állandóan az evésen járni az agyad.

Illetve, ne tarts otthon ilyen nasikat, boltban egyszerűen ne vedd le a polcról. Zöldség legyen otthon, amit rágcsálsz. Csinálj zöldség chilpset, céklából és édesburgonyából a legjobb.

2020. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
55kg-ról 85-re híztam. Én is kb 2 óránként ettem,ha nem roszzul voltam,szédültem,émelyegtem. Tök kivoltam,hogy ennyit híztam. Alig birtam menni már a végen. 8 hónapos a fiam,ugyanúgy nézek ki mint régen. Se egy stria,se lógó bőr,semmi. Ezért én azt mondom egyél nyugodtan,ne stresszelj ezen. Kismama vagy,most nem az alakod a lényeg. Majd lemegy.
2020. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

6.

Örülj, hogy nem volt probléma, hogy 30 kilót híztál, a terhességeddel, a babád is veszélyben lehetett volna. A másik te szerencsés voltál, én hízni se híztam az első terhességnél a hasamon mégis stria lett. A másik terhességemnél vizesedtem, magas vérnyomásom lett. Legalább ne bíztasd a kérdezőt, nem véletlen, hogy a vésőnők és az orvosok is szólnak a túlzott hízás miatt.

2020. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Egyél v nassolj inkább gyümölcs salit most jó áron van a dinnye, barack, banán, alma.

Vagy egészséges kajákat csinálj és azokból nasizz.

2020. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
A ne zabálj és az egyél nyugodtan most kismama vagy válasz is le lett pontozva. Nektek semmi se jó...😆
2020. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De az evés elött igyál egy pohár vizet az jó válasz...ez a legjobb...
2020. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!