Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy nekem most...

Lehetséges hogy nekem most kezdődik a terhességi rosszúllét? Vagy valamit elkaphattam?

Figyelt kérdés
11+3 hetes vagyok,eddig szinte semmi bajom nem volt.Tegnap elég gyengén éreztem magam,este hánytam is(már bocsi)egyszer.Reggel mennem kellett vérvételre,10 óra elmúlt mire szabadultam ,ugye éhesen szomjasan.A fejem majd szétment már.kb 1.5 órája elkezdett menni a hasam,aztán 1 kávé után újra.Azóta ettem kis húslevest,jól vagyok,a fejem sem fáj már.Valami betegség lehet vagy hogy az este kijött minden belőlem,és ma is későn tudtam enni,amiatt lehetett ez a kis hasmenés,fejfájás?A párom azt mondja lehet most jönnek majd a terhességi tüneteim.
2009. okt. 29. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. ilyenkorra múltak el. De a hasmenés miatt én inkább vmi fertőzésre gyanakodnék.
2009. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést. Ma vagyok 11 hetes, és tegnap este kezdtem hányni. Ma reggel és délután is volt hányingerem. A cicim is jobban fájt tegnap, ma se kellemesebb. :) Igen, minket most ért el. Hasmenésem is volt, de az akkor beteges, ha naponta 4-5x van és vizes az állaga.
2009. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök:-)))Mármint hogy más is van igy.Nekem délben volt hasmenésem 2szer,elég hig állagú,de azóta semmi szerencsére,pedig ettem már.Most jól vagyok,nem bánnám nem jönnének a rosszúlétek,ha eddig nem voltak,a tegnap esti elég rossz volt:-(
2009. okt. 29. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 18. hétig nem volt semmi! Aztán 2 hétig egyfolytában émejegtem, hánytam, rosszul voltam. A védőnő azt mondta, hogy akkor mozgolódott úgy a babám, hogy ingerelte a gyomromat.

Már hálistennek elmúlt, és jó lenne, ha így is maradna.

21. hetes

2009. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 10 hét után lettek erősek a tünetek. Napszaktól független hányás, hasmenés. Szerencsére a 16. hét magasságára abba maradt. Amikor voltam a dokinál a hasmenéssel annyit foglalkozott, hogy próbáljak meg diétázni ( főtt burgonya stb ) ha nem lesz jobb, vagy nagyon megviselné a gyomrom akkor feltétlen menjek vissza. Akkor elmúlt, de azóta is néha futni kell :(- főleg az olajban sült dolgok után ( rántott hús, sült tojás stb) Említsd meg az orvosodnak, vagy hívd fel a védőnődet minden képpen, és addig próbálj meg diétázni egy kicsit. Boldog babavárást!
2009. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!