Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clexan vérhígító nektek is...

Clexan vérhígító nektek is sziszeg a végén?

Figyelt kérdés

Azt írta a betegtájékoztató ne légtelenítsem,és doki is azt mondta ezeket nem kell. De a 3.szúrásnál hallom már a végén hogy sziszeg..

Eddig hasba toltam 5öt de tiszta folt vagyok.

,tegnap karba adtuk ott is sziszegett.

Karba a külső részbe adjátok ugye?


2020. júl. 26. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell légteleníteni, és nekem is sziszegett. Nyugodj meg :)
2020. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És nem gáz a levegő benne? Csak mert kb 7hónapig szúrnom kell.
2020. júl. 26. 13:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha ezt írták. Én 10 napon és 40 napon át szúrtam, semmi bajom nem lett.
2020. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sziszegett, nem kell légteleníteni :)
2020. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azert nem kell legteleniteni, mert az a levego azert van benne, hogy a teljes gyogyszer mennyiseget be tudd adni. Ezert kell ugy injekciozni, hogy a fecskendo lehetoleg fuggoleges allasban legyen. Amugy az a kis mennyisegu levego nem okoz problemat, ha be is kerul a borod ala, felszivodik onnan.
2020. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm :)

Függőleges..hát 45fokba mondta az orvos de mióta a karomba megy legalább nem vagyok foltos.

2020. júl. 27. 06:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért: Miért kell vérhígító végig? Véralvadási problémád van?
2020. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Trombózishajlam,Mthfr heterozigóta. Ez a protokoll
2020. júl. 28. 06:04
 9/11 anonim válasza:
A levegő csak a vérkörben okozhat bajt. Ha a zsírsejtek közé adod (elvileg ugye subcutan kell injekciozni ezt a szart ), akkor ne kaphatsz légembóliát. És ha vénásan menne is (amit Clexannal nem szabad ), akkor is sokkal több levegő kéne hogy bajba kerülj
febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ja, és azt írja az álmos könyv, hogy HASBA lehet adni. FDA nem is engedi máshová. De én beadtam ma combba, mert a hasam se tűpárna, ráadásul tele van varratokkal , azaz fogy a hely .
febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!