Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet ez így? 10 hetes...

Baj lehet ez így? 10 hetes kismami vagyok, minden eszek több fajta gyümölcsöt, emellett szedem az elevitet.

Figyelt kérdés
Bár olyan helyen dolgozom ahol van menza, de nem veszem igénybe. Délelőtt valamilyen szendvicset vagy pékárut eszek a gyümölcs mellett. Aztán mikor munka után hazaérek akkor eszem csak főtt ételt.
2008. nov. 26. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem gondolom hogy gond lenne. nekem a védőnő és a doki is azt mondta egyek ugyan úgy ahogy eddig is és még egy fontos: mindig csak a szezonális dolgokat. az eper és a felfújt paradicsom ilyenkor többet árt mint használ

boldog babavárást

12 hetes kismami

2008. nov. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia, szerintem nem lehet gond, én végig szedem az elevitet, most 39.hetes vagyok és szerintem sokat segített, eddig problémamentes voltam. (ki se akar jönni a kis drága) Én otthonról vittem főtt kaját, mert nem bírtam ki délutánig. A lényeg hogy ne "éhezz", ha éhes vagy egyél amit és annyit amennyit megkívánsz! Én legalábbis így csináltam, és mégsem híztam többet 12kilónál! (pedig nagyon jó étvágyam van....)

Beszélj esetleg a dokiddal, az elevit mellé kell-e külön vas (nekem ajánlotta) meg magnézium! Boldog babavárást!

2008. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatal terhességnél még elveszi a baba, amire szüksége van, akár a te "károdra" is. Gondolj csak bele, azoknak is egészségesen fejlődik a magzatuk, akik az első hónapokat végighányják (sőt nekem volt olyan időszakom, mikor a korty víz se maradt bennem ) Te meg meg tudsz enni mindent, főtt ételt is, az meg teljesen mindegy, hogy ebédre vagy vacsorára eszed. A lényeg, hogy minden szükséges vitamin, tápanyag, ásványi anyag bejusson a szervezetedbe, az közömbös, hogy milyen sorrendben. Te a hányósokhoz képest nagyon-nagyon jó helyzetben vagy. Ne aggódd ennyire túl a dolgot.
2008. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!