Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha a természetgyógyászoknak...

Ha a természetgyógyászoknak azt tanítják hogy ne egyen gyümölcsöt zöldséggel, mert olyan szintű májproblémát tud okozni ez a fajta erjedés amit még az alkoholizmus sem akkor miért ilyen a legtöbb bébikaja?

Figyelt kérdés
én is term.gyógyász vagyok, és nagyon jó helyen tanultam, szóval nem értem esetleg hozzá tudnátok szólni?
2009. ápr. 25. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És egy év múlva megint homlokegyenest mást fognak állítani, és azután megint és így tovább. Tudod én azért hagytam abba az egész ilyetén fajta ismeretszerzést, mert egy idő után csak kapkodtam a fejem, aztán azt mondtam magamnak elég volt, mint ahogy senki nem lát bele az emberi szervezetbe, úgy én se.

Majd türelmesen figyeld meg ami ma így van, az holnap úgy.

A harmadik gyermeken és az első között 21 év van.

Tudod mit mondok? A mai baba táplálkozási tanácsok alapján én komolyan nem tudom, hogy az első gyermekem egyáltalán hogy maradt életben?

Szigorúan tiltják, azt a fajta táplálást, amit akkor folytattunk.

Csinálom én most amit ajánlanak, de a férjem édesanyja, aki hét fiú gyermeknek adott életet és egészségben felnevelte őket, igencsak néz a ki a fejéből.

Honnan az Úristenből vett volna ő Milupa Milumilt,?

Ja és a nagy szegénységben miből adagolt volna egy éves korig mind a hét fiának tápszert? Hogy a többi mai modern dolgot ne is említsem.

Szerinted?

És az élelmiszerben szegény országokban mi van? Összetennék a két kezüket egy olyan bébikajáért, amin mi most itt polemizálunk.

Táplálék. Majd a szervezet megoldja.

2009. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Annyira azért nem veszélyes ez az ételkombináció,bár nem tudom cukrot tesznek-e hozzá,ha igen,akkor már tényleg alkoholos erjedést okoz a bélcsatornában.

szerintem a bébikaják valószinüleg azért ilyenek,mert sajnos nem természetgyógyászok készítik.

de még így is a tápértéke,vitamintartalma sokkal jelentösebb annál,mint az esetleges májkárosító hatása.

amúgy annyi minden más okozhat erjedést és károsíthatja a májat,hogy ez talán a legkevesebb.

üdv:

egy tanuló term.gyógyász

2009. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Ez teljesen HÜLYESÉG hogy a zöldségek meg a gyümölcsök májproblémát okoznak, épp hogy nem evésük okozza a civilizációs betegségek nagy részét.


Viszont javallott nem egy étkezés alatt elfogyasztani őket, keverve.


Ha betartod ezeket az alapszabályokat akkor nincs semmi baj:

-gyümölcsöt csak éhgyomorra, és egyszerre 1 félét; következő étkezésnél viszont lehet másikat, DE miután megemésztetted az előző étkezést

-gyümölcsöt SOHA ne egyél főtt étel után! (mert ekkor viszont erjed!)

-zöldséget és gyümölcsöt ne keverd 1 étkezésen belül,

KIVÉVE: ha 1 édes gyümölcsöt+ 1 leveles zöldséget iszol turmixban: pl. banán+spenót (de itt se jó a sok összetevő)


-Zöldségeket (nyersen is) eheted önmagéban, főtt ételekhez, hideg ételekhez is. Ezek mindenhez passzolnak.



Ezeket tudom javasolni. Próbáld ki.


Egy másik term.gyógyász.

2009. ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ezeket én is tudom, de a bébikaják pont nem ilyenek... persze ezt is jobb , ha én csinálom a babámnak:-)
2009. ápr. 27. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!