Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen tegnap óta barnazok....

5 hetesen tegnap óta barnazok. Járt így valaki?

Figyelt kérdés

Voltunk dokinál, azt mondta, hogy 6mm-es a petezsak, de nem biztatott. Mondta, hogy írhat fel gyógyszert, de a természet sajnos sokkal előbb tudja, hogy baj van...

Nagyon rég várjuk már ezt a babát. Már volt egy méhen kívülim.

Gorcsolget is kissé a hasam, szedem a gyógyszert napi 3at, de sajnos a terhes tuneteim is megszűntek tegnap óta :(

Ha jartatok hasonlóképpen akár jól, akar rosszul, megosztjatok velem a tapasztalataitokat?


2020. júl. 26. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, nekem is hasonló emlékeim vannak az első terhességemről.


De, nekünk elment. :(


Bízom benne, hogy veletek másként lesz!

2020. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen, volt egy pozitiv tesztem, rá 1,5-2 héttel enyhe barnázás semmi más, de nekem is megszüntek az eddigi terhes tüneteim, se mellfeszülés se émelygés. A doki akkor látta a petezsákot de már akkor azt mondta kisebb mint kellene de hatha csak késöbb fogant mint hiszem. 2 hét mulva kellett vissza mennem hozzá azt mondta addigra kiderül minden. 2 hét elteltével már nem látott semmit az égvilágon, felszívodott teljesen :(

Remelem veled minden rendben lesz!

2020. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen, pont 5 hetesen jártam így. Azonnal kórházba mentünk, bent fogtak 3 napra megfigyelésen, kaptam hormonpótlást és van egy egészséges kisfiam. Nyilván, ha valami gond van, akkor a hormonpótlás sem fog segíteni, de ha csak annyi kell, akkor szerintem igen is jobban tette volna az orvos, ha felírja. Mert lehet, csak annyi a gond.
2020. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos én is a betöltött 5.héten kezdetem el barnázni, de nem görcsöltem. Doki nem biztatott semmivel, annyit mondott, hogy ha erős görcseim lesznek menjek azonnal, ha nem akkor 1 hét múlva. Pontosan 1 hét múlva éjszaka enyhe görcsölés és vérzés. Reggel már semmit nem látott. Valahogy tudat alatt éreztem az elejétől, hogy valami nem stimmel. A fiammal semmi bajom nem volt. Persze minden terhesség más.

Kívánom, hogy neked rendben legyen minden!

2020. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is volt, és 2 nap barnázás után elment, hiába kaptam rögtön gyógyszert :(
2020. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2 terhessegem kezdodott 6.heten barnazassal, utrogestannal es szigoru fekvessel megmaradtak. Drukkolok!!
2020. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jelenleg nálam pont ez van. Kimaradt menzesz, halvány pozitiv tesztek, majd 5 napra rá barnázgattam, erős oldali görcsökkel. Másnaptól már a barna piros lett. Orvosok nem tudnak semmit mert nem látnak semmit, vérvételre küldtek hormont nézni mert lehet kicsi terhesség, kissebb mint elvileg lenne. Pedig tudom mikor fogant mert tervezett lenne. Ne stresszelj mert az nem segít hidd el. A tünetek megszűnése nem minden esetben jelent rosszat.
2020. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen én is elkezdtem barnázni, egyszerre kórház, ahol kaptam progit, és szerencsére már másnap elmúlt, azóta sem volt ilyen és más probléma sem. Most vagyok a 20. hétben.
2020. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos még mindig fent all a barnazas és néha rozsaszines "folyás" :(

Holnap megyek dokihoz és megnézi, hogy megvan e még a pici, hogy van e értelme szednem továbbra is a duphastont :(

2020. júl. 27. 17:28
 10/13 anonim ***** válasza:
7. válaszoló vagyok, én ma voltam megint, mentem az eredményért, ami mutatta hogy nincs ott már semmi. Azért megnéztek uh-n is, kitisztultam magamtól teljesen, legalább műtét nem kellett most. Szorítok neked kérdező 🤞🤞
2020. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!