Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez soknak, kevésnek vagy...

Ez soknak, kevésnek vagy jónak látjátok terhesség alatt? Mit gondoltok ez így megfelelő?

Figyelt kérdés
Az etkezesemre gondolok, a mai napom Pl így nézett ki: reggelire megittam egy koffeinmentes kávét, és ettem 1 magos kiflit zöldséggel, felvagottal, ebédre borsó főzeléket ettem tukortojassal, egy normál adagot se nem nagy adag se nem kicsi. Vacsorázni meg nem vacsoraztam, de általában tojást, melegszendvicset, szendvicset eszek. KB mindennapom így néz ki, nassolni nem nagyon szoktam nagyon ritkán popcorn vagy gyümölcs. Borzasztó hányingeres vagyok így alig tudok megenni dolgokat. Sajnos 6 kg plusszal indítottam a terhességet, és nem akarok a végére bálna sem lenni, de eheztetni sem akarom a babát. Pajzsmirigy beteg vagyok, ezért hiába próbálkoztam nem tudtam lefogyni előtte, és félek után is nagyon nehéz lesz.
2020. júl. 27. 18:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én ezen soha nem gondolkoztam. Azt ettem ami jól esett. Hála az égnek a gyümölcsöt kívántam és nem a csokit. De volt olyan azt hiszem még az első trimeszterben,hogy nem kívántam a főtt ételt,csak a hideget. Szalonna,kolbász paradicsom,paprikával. Ez ment kb hetekig. Anyukám ezen aggódott,mindig hozta a főtt ételt. Hálás voltam érte,de egyszerűen nem kívántam,nem is ettem. De soha nem agyaltam ezen. Szerintem azt edd amit jóízűen megeszel. Valaki írta,hogy a borsófőzelék olajos vagy mit. Hát ezt nem is értem. Terhesen nem lehet enni olyat amibe rántás van? Vagy tükörtojást? Már miért ne lehetne. Ha az ultrahangokon minden rendben,meg jó a vérkép nincs min aggódni. Én sosem szerettem az erőltetett dolgokat. Nagyon hiszek abban,hogy a szervezet mindig tudja mire és mennyire van szüksége. És ez igaz a várandóságra is. Nagyon boldog babavárást kívánok nektek!
2020. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én 20 hétig sírva ettem, olyan hányingerem volt. Főleg leveseket, abból próbáltam tartalmasakat, meg a gyümölcs csúszott még. Csokitól, húsoktól felfordult a gyomrom. Nagyon rossz volt, főleg, hogy előtte imádtam enni. Nekem kb. 5 kg súlytöbbletem volt, az elején fogytam, végül +5 kg-val mentem szülni ( az eredeti súlyhoz képest). Nem kell sokat hízni, de tartalmasan és táplálót kell próbálni enni. De a baba úgyis elveszi, ami kell. Ha nem soványan indítottad a terhességet, nincs gond, nyugi.
2020. júl. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11 az olajos dolgok azért nem jók, mert a terhesek hajlamosak epeproblémákra, és nagy hassal nem túl vicces a földön fetrengve a parkettát kaparni a fájdalomtól, meg mentőt hívni.


Felőlem mindenki azt eszik amit akar.

2020. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves 13. Akkor rántotthúst sem ehetek?
2020. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ehetsz, senki se mondta hogy nem eheted. Viszont saját tapasztalat, hogy inkább módjával egye az ember a nagyon olajos zsíros dolgokat, mert nem egészséges.


Nekem aztán hót mindegy ki mit eszik, a kérdező véleményt kért. Arra válaszoltam.

2020. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En szénhidrát dietan voltam így elég sok zsíros dolog maradt. Ezt mindenki maga tudja, mit bír.
2020. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!