Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 520 a HCG-m. Megfelelő e a...

520 a HCG-m. Megfelelő e a terhesség ez időszakában?

Figyelt kérdés
Május 25én jött meg utoljára a mensim. Legkésőbb június 24én kellett volna meg jönnie. Szerdán (26án) és csütörtökön csináltam teszteket, mind pozitív. Voltam aznap dokinal is de ő ultrahanggal nem látott semmit. Másnap június 27én csináltak hcg vérvételt és ennek az eredménye lett 520. Ez ilyenkor normális? Amúgy ma mentem vissza az orovoshoz az eredménnyel és azt mondta majd csak csütörtökön csinál ultrahangot. Nincsen amúgy különösebb tünetem csak ilyen alhasi enyhe feszülő érzés és néha néha mintha émelyegnék de lehet már behabizom. Vélemények?

2019. júl. 2. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még fel a kerdésed? 1x feltetted, es valasz is erkezett ra.
2019. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Elméletileg törölve lett mert nem jó témakörbe volt... és én nem is látom a saját kérdéseim között, szóval..
2019. júl. 2. 19:20
 3/19 anonim ***** válasza:
2019. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Először is hcgből kapásból 2 vérvételt kellett volna nézni, az támpontot jelentett volna.... Csütörtökön viszont mar ki kell derüljön legkésőbb, mert ha ott nem látja a korának megfelelő petezsákot,akkor nem lesz baba.

Ha látja, de csak néhány mm-es petezsákot lát, akkor lehet aggódni, hogy lesz-e belőle egészséges terhesség, vagy nem.

2019. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Holnap csinálnak újabb hcg-t. Mostmár eléggé izgulok
2019. júl. 2. 20:04
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem jo.

Nekem februar 20an volt HCG vérvételem. Akkor 1hete késett. 4678 lett a HCG.

Aztán rá 2 napra 22-én mentem először dokihoz. Kereken 5hetes voltam. Már volt 8mm petezsák benne szikhólyaggal.

Miért mentél olyan korán dokihoz? Olyankor még semmi nem látszik...

2019. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ajj mert olyan túl parázós vagyok 😔 tudom nem szabadna. Hat elméletileg most a héten én is az 5. hétben vagyok de már ki tudja... nagyon remelem h fogja látni legalább a petezsakot!
2019. júl. 2. 20:12
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy csak annyit mondott hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártya. Úgy tudom az jót jelent nem?
2019. júl. 2. 20:20
 9/19 anonim ***** válasza:

Elöző válaszolo vagyok. Jelenthet jót is.

Holnap kiderül. Majd ird meg.

Én már túl vagyok a 23.héten.

2019. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Holnap még csak vérvétel és csütörtök doki. De lehet megtudom már holnap a hcgt. Majd írok mi volt
2019. júl. 2. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!