Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen korán ez már előfordulhat?

Ilyen korán ez már előfordulhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8 hetes vagyok, és már egyik nadragomat sem tudom begombolni, a melltartóim iszonyatosan szorítanak. Egyedül a melegítő az ami rám jön és kényelmes, de abban nem járhatok.


2020. júl. 28. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A babától teljesen függetlenül is előfordulhat. ;-)
2020. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ilyenkor meg nekem a puffadas okozta ezt. 16 hetesen indult növekedesnek a hasam. Ram sem jon ram egyik nacim se, ami cipzaros/gombos. Fenekben, combban jo, de hasban eselytelen. Sok goncot kellett vennem, vettem oszre par terhes nacit, melltartokat, bugyikat (Lidl shopot ajanlani tudom), most meg nyarra vadaszom a kenyelmes, gumis dereku szoknyakat, nacikat :D
2020. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Puffadás. Természetes! Ne aggódj.
2020. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A hormonok lelassítják a bélműködést, több gázt termel, és visszatartja a szervezet a vizet. Különösen nyáron. Fogyassz sok folyadékot és mozogj amennyit lehet/bírsz!
2020. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Nő a méhed, és már kényelmetlenné válik a szűk nadrág.
2020. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Velem is ugyanez van... nem tudom hordani a ruhaimat annyira puffadok. 9hkm
2020. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
hkm :))
2020. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!