Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik végighányták a terhességü...

Akik végighányták a terhességüket, kaptak valamit a torokfájdalmukra? Vagy van valami nyugtató hatású étel/ital, ami segíthet?

Figyelt kérdés

26 hete (terhesség 6.hete óta) szinte minden nap hányok. Már nagyon fáj a torkom, gondolom kimarta a sok sav. Egyébként is refluxos vagyok gyerekkorom óta, de ez most nagyon betesz nekem, főleg, amikor egy nap többször hányok. Hiába szedek rá gyógyszert.


Van olyan étel, ital, ami regenerálja a nyelőcsövet?

A dokim azt mondta majd elmúlik terhesség után. (Azért nem hiszem, mert tényleg gyerekkorom óta kapar a torkom, állandóan piros..) És amúgyis még 2 hónapot kell kibírnom így.. már nem hiszem, hogy elmúlik a hányás.


De eddig még nem jöttem rá magamtól, hogy mi segíthetne. Citromos vizet ajánlotta a doki, de az le se ér, már vissza is jön.


Amúgy szerencsére a babával minden oké, kiszáradva sem vagyok, mert iszom eleget és már az étvágyam is jó a 25.hét óta. A sok hányás ellenére is híztam 10 kilót 32 hét alatt.



2020. júl. 30. 06:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezzel nem lehet sajnos mit csinálni. :/
2020. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!