Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kérdéssel fordulok...

Gabriela.s kérdése:

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, sajnos apukám meghalt és babát várok. A temetés alatt leszek 8 hetes, ki milyen nyugtatót ajánl ami nem árt a babának?! A temetést nem hagyhatom ki, mivel nagyon közel állt hozzám és minden intézkedés is rám marad!

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Reszvetem!:(

Igazsag szerint jobb lenne ha semmit sem vennel be, foleg az elso trimeszterben!

Inkabb probalj inni citromfu teat, hatha jot tesz! Vannak esetleg gyogynoveny alapu nyugtatok, de kerdezz ra az orvosodtol, vagy a gyogyszeresztol.

2019. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%

A gyogynoveny alapu nyugtatok elvileg nem arthatnak neki de orvossal/vedonovel konzultalj elotte mindenkepp. (Sedatif pc a legjobb)

En panikbeteg voltam(vagyok igazabol mert ezt nem lehet megszuntetni, de tunetmentes eveimet elem😂)nekem voltak nagyon stresszes idoszakaim es olyankor napi tobbszor is elojott a panik. Homeopatias bogyot szedtem ra es nem hittem benne eleinte, de segitett. (Ignatia amara)

Reszvetem...

2019. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Részvétem :(

Mindenképp beszélj az orvosoddal!

2019. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

A gyogynovenyek hatoideje, hosszabb, mint egy gyogyszere, szoval, egy "tabletta gyogynoveny" kis esellyel fog segiteni es igen, arthat ez is a babanak, vannak olyan gyigynovenyek, amik terhesen, vagy bizonyos terhessefi korulmenyek kozott tilos fogyasztani!


Semmilyen nyugtato hatasu gyogyszer nem javasolt, se az elso, se a tobbedik trimesztermben!

2019. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Na jo, homeopatia mehet, mert az placebo, nezz utana h milyen elven allitjak elo a cukorkakat!
2019. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Ismerősömnek szellemi fogyatékos lett a lánya, mert terhesen nyugtatót szedett. Nem lehetne kibírni anélkül?
2019. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Részvétem. Itt az idő, hogy felelősségteljes szülőként viselkedj, ne vegyél be semmit!!! Ha mindenképp magadba akarsz valamit tömni, akkor igyál előtte egy bögre citromfűteát.
2019. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szerintem a felelősségteljesség nem egyenlő egy szülő elvesztésének a beleroskadásával, hiába a tudat, ha lélek majd összeroppan.

A háziorvos gyógyteát javasolt, a védőnő sedatifet a nődoki seduxent... na most döntsem el.

Mert az űrt és a fájdalmat most még eltudom nyomni, de egy temetésen a fájdalmas zenétől és beszédtől biztos,hogy full eltudok zárni minden érzelmet.. :/

2019. ápr. 9. 00:31
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

Semmit.

36 hetesen vesztettem el a szüleimet, egyszerre.

Felnőtt ember képes összeomlás nélkül kezelni a temetést.

2019. ápr. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
A Seduxen a terhesség első harmadában kifejezetten tilos. Érdekes, hogy ezt ajánlja egy orvos...
2019. ápr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!