Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokáig tartott megbeszélni...

Sokáig tartott megbeszélni hogy jöhet a gyerek vagy csak egy pillanat volt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha mindketten akartok gyereket ahozz nem kell ezt sokáig átbeszélni
2020. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Régóta együtt voltunk, évekkel előtte mondta a férjem, hogy sok gyereket szeretne. Azóta szereztünk két diplomát, egy saját házat, stabil munkahelyeket, és összeházasodtunk. Az esküvő estéjén jutott eszünkbe, hogy hoppá, megvan már mindenünk, jöhet a baba. Akkor el is kezdtük a próbálkozást, három hónap alatt sikerült.
2020. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi pl. szex közben döntöttük el,persze előtte beszéltünk róla,kb. 3x, hogy szeretnénk, pedig nem voltunk együtt sok ideje. A körülmények viszont adottak voltak. Azóta már a 2. is megszületett.
2020. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyan utolsó? Megkérdezte, mehet e bele? 🤣
2020. aug. 5. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már 4.5 éve együtt voltunk amikor a párom (már férjem) kitalálta, hogy ha elfogy a gyógyszerem akkor ne vegyen többet. Igazából bő fél-egy évet számoltunk arra, hogy összejön majd a hormonok miatt. Erre fel a második hónapban terhes lettem iker babákkal 🤔🤔🤔. Váratlanul ért minket is, de persze boldogok voltunk.
2020. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nalunk sokszor feljott a tema, tudtuk, hogy szeretnenk babat. Aztan, amikor a korulmenyek is adottak voltak, megbeszeltuk, hogy itt az ideje.
2020. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 11 éve voltunk együtt amikor feljött a téma. Előbb nem igazán,csak mindig ez a majd,meg ráérünk még a babával dumák. Egyikünk se nagyon érezte ezt a gyerek témát. A 31. szülinapom elött kérdezte,hogy mit szeretnék ajándékba mert most gőze nincs mivel készüljön. Én annyit mondtam,gyereket,gyereket szeretnék. Magam sem tudom ez akkor honnan jött nekem,mert nem gondolkoztam gyerekben. Nem is válaszolt csak mosolygott. Aznap este már nem védekeztünk. 😀 Ennyi volt,nem beszéltük meg .
2020. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szüleimnél voltunk, kint ültünk a teraszon és arról tárgyaltunk, hogy milyen harmónikus a kapcsolatunk.

Mondtam a páromnak, hogy akkor jöhet a baba? Rámnézett és azt mondta, hogy jöhet. Kicsit meglepődtem.

Ez májusban volt, most vagyok 10 hetes :)

2020. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!