Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan kezeli a stresszt? ...

Ki hogyan kezeli a stresszt? 8honapos vagyok reggel elődöntöm hogy ma nem húzom fel magam semmin nem leszek ideges de valamoin valakin mindig sikerül már nem bírom. Van valami módszer vagy tea amit ihatnék vagy bármi?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tolom a magnéziumot ezerrel, szedem a görcsök miatt a napi 6 szemet. Dolgozni nem mehetek, ez azért rengeteget segít a stresszmentességben, bár néha beszélni kell a munkahelyemmel, utána sajnos mindig ideges leszek, és be is görcsölök kicsit :(

A másik kedvencem a szomszédok, 0-24-ben itthon kell lennem, nincs kb egy olyan fél óra egész nap, amikor valaki nem ordít/bömböltet zenét/ordítva nézi a tévét. Pedig nem panel. Azzal próbálkozok, hogy mivel változtatni nem tudok rajtuk, ezért megpróbálom kizárni. Pl ha nagyon besokallok, akkor bekapcsolok valami relex zenét, tele vele a youtube, ez segít valamennyit. Teával nem mertem próbálkozni.


Röviden: Magnézium, relax zene.

2020. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Itthonrol dolgozok marcius ota, 2gyerek es ferj szinten itthon (ferj is dolgozik), filmeket, zeneket hallgatok munka kozben, neha abbahagyom, beszelgetek veluk, ebedidoben fozok, reggel este setaltatom oket a parkban, itt semmi stressz, teszem a dolgom.

Min tudod ennyire felbosszantani magad? Vagy hormonalis?


Udv. 28hetes

2020. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedem már a dolgot. Lassan 6 hónpja itthon van a gyerek a suli miatt. Marhára unja már az itthonlétet. Olyan rossz néha, hogy falra tudnék mászni. Szedem a magnéziumot és sokat pihenek. Jobbat nem tudok. 33 hetes vagyok.
2020. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. aug. 5. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!