Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13.dpon lett egy szép pozitív...

13.dpon lett egy szép pozitív predictor tesztem,majd a 18.dpo-n egy sokkal halványabb,bár ettől még pozitív. Ezek szerint kémiai terhesség lehet?

Figyelt kérdés
Ha a 13.dpo-n nem csináltam volna tesztet,akkor most örülnék a 18.dpo-s pozitív predictornak,de ez így elég rossz. Direkt keveset ittam tegnap,hogy koncentrált vizeletet tudjak produkálni.
2020. aug. 8. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha azóta nem volt vérzés akkor nem hinném, hogy elment a baba. Görcsölsz esetleg, vagy érzel valamit?

Csinálsz még egy tesztet majd pár nap múlva.

2020. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,semmi bajom. Csak azthittem,hogy mostanra leugrik majd a 2.csík,elvégre 5 nappal később csináltam mint az elsőt.
2020. aug. 8. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy adott teszt mennyire mutatja a csíkot változó. A pozitív az pozitív. Nem számít hogy mennyivel erősebb.

Persze nem mondom hogy nem lehet vetélés, de ha nincs vérzés se görcs akkor nem erre gondolnék.

2020. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy másik fajta tesztet. a predictor ha már magas a Hcg " kiakad". Azaz elveszi a színanyagot a controll csiktól.
2020. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elvetéltem.
2020. aug. 10. 06:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért az nem igaz, hogy mindegy milyen erős a teszt... ha 13. Dpo-n pozitiv, és 5 nap múlva nem erősebb akkor az igenis gond!


Sajnálom kérdező, nyugtasson a tudat, hogy kémiai terhesség után gyorsan sikerül a rendes terhesség! ( én is így jártam)

2020. aug. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom
2020. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!