Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet méhen kívüli terhességem...

H.22.07.95 kérdése:

Lehet méhen kívüli terhességem ezekkel a hcg értékekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A nem várt előtt 4 nappal teszteltem mert furcsán éreztem magam és nagyon szurkalt a hasam.

Hetfo este egy 2db-os (xepil) teszteltem kB 10 mp alatt 2 erős csík lett, majd kedd reggel ismét ugyan ez. 3. napra vettem egy digitalis teszt is ami szintén pozitív és 3+ jelzett. Nemvart napján mentem a nőgyógyászhoz, aki uh-n először nem látott semmit, majd a jobb petevezetekben valamit észre vett. Azt mondta előfordulhat hogy ott tapadt meg, és lehet ez egy méhen kívüli terhesség lesz. Gyorsan el is küldött vérvételre hcg-t nézni.

Hétfőn kell hozzá vissza mennem akkor megint uh és vérvétel, hogy össze tudja hasonlitani a hcg eredményeket.


(Tegnap este meg is jött a hcg eredménye 16140 IU/L * < 5,3.)


Előfordulhat mégis a méhen kívüli terhesség?



2020. aug. 8. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ohh! Nagyon sajnàlom!! ☹️☹️

Jobbulàst kívànok! Pihenj sokat! Ne add fel a remènyt!

2020. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

8-as vagyok én is nagyon sajnálom. Most nem azért mondom, hogy magamat sajnáltassam,mert nem akarom,de így legalább nem kell szenvedned hónapokig ezzel. Nekem is,ha el is múlik, akkor is elzáródott marad,ha babát szeretnénk majd és,ismét méhen kívüli lesz, akkor ugyanúgy járok,majd mint te. Emiatt nekem nem fognak átjárhatóságit csinálni...Ráadásul folyamatosan bennem van a görcs, hogy én ezt még egyszer nem akarom átélni, hogy megint ez legyen...Rettegek egy újabb terhességtől és néha arra gondolok, hogy jobb lett volna,ha kiveszik,mert valószínűleg a másik petevezetékem ép és nem történne meg ez még egyszer. Így meg lehet, hogy megfog. A másik lehetőség, hogy sosem vállalkozom gyerekre...

Jobbulást kívánok és tudom, hogy nehéz,de próbálj meg pozitív maradni. :)

2020. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatasokat!

Sajnos nagyon bennem van a félelmem mi van ha megismetlodik a másiknál is majd és akkor tényleg ennyi volt. 😔😥

2020. aug. 12. 18:28
 14/14 anonim ***** válasza:
sajnálom. mik történtek azota kérdező és hogy vagy?
2021. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!