Ez már vizesedés?

Figyelt kérdés
Ha felkelek éjszaka vagy ugye reggel zsibbadnak az ujjaim meg a lábfejem is. Ha megnyomom a lábam ott marad a nyoma pár mp-re. De napközben nem veszem észre ezeket. 20 hetes vagyok, nem korai ha ez már vizesedés? Eddig 2,5 kg plusz van rajtam.
2020. aug. 9. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
20 hetesen teljesen normális ez, én is vizesedtem már ekkor. Viszont a zsibbadást nem mondanám természetesnek. Egy valakiről tudok, akinek terhesség alatt időszakosan zsibbadt a bal lába meg a bal keze, ő neki agyi érszűkülete volt (ami a terhességtől független).
2020. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na azert nem kell itt agyi erszukulettel ijesztgetni, zsibbadas igen is elofordulhat, sot, gyakori a vege fele mar. Ahogy no a baba nyomhat idegpalyat a meh, alacsony vernyomas..ne fekudj haton sokaig, nekem akkor jon elo az ujj zsibbadas. En nem vizesedek, rendszeresen kismama tornazom, ahol van kifejezetten gyakorlatsor a venakra(lab)
2020. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah, már mindjárt temetnek 😀😀 Jövöhéten megyek dokihoz majd mondom neki de amúgy el szokott múlni felkelés után pár órával.
2020. aug. 9. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!