Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el vizesedni?

Mikor kezdtetek el vizesedni?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok.

Úgy láttam reggel, mintha vizesedne a kézfejem.

A bokámon semmit nem látok.

A vérnyomásom magas. Dopegytet szedek. Eleve magas vérnyomással lettem terhes.

A laborom rendben volt a múthéten.

Tudtok valami praktikát erre?



2020. jún. 16. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

30-31 hetesen kezdődött, akkor még enyhén, de már érezhetően, mert úgy éreztem, le kell vennem a jegygyűrűmet. És onnantól kezdve szép fokozatosan egyre rosszabb lett a helyzet, hamarosan olyanok voltak a lábaim, mint 2 fatörzs. A végén már olyan voltam, mint egy lufi, éjjel a kezeim is zsibbadtak, mikor felébredtem, alig bírtam behajlítani az ujjaimat.

Nekem semmi nem segített rajta, csak a szülés. Pedig nekem semmi baj nem volt a vérnyomásommal

2020. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Augusztus végén. Akkor voltam 28 hetes és iszonyat kánikula volt. Na akkor feldagadt mindenem, és hiába hűlt le ősszel, nem ment le. Szerintem ez alkat és évszak függő is. Azért figyelj oda magadra, igyál sok folyadékot, akkor a szervezet nem fogja elraktározni.
2020. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teázom folyamatosan. Ma már 3 bögrével lenyomtam. Meg sima víz.
2020. jún. 16. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!