Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt problémaja terhesen...

Kinek volt problémaja terhesen a derekaval? Nekem folyamatosan idegbecsipodesem van a derekam bal oldalaban es le sugarzik a labamba nagyon faj egesz terhessegem alatt ez a legrosszabb

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mar joideje van nekem is, terhesseg elott is volt, szerencsere ritkan hasit bele ha rosszul mozdulok. Havi 3-4alkalom. Neked konstans?
2020. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egyre rosszabb lesz ahogy nő a pocak. Első terhességemnél pokolian fájt a derekam eleg volt 1 rossz mozdulat, ez mellé a forgóim is kikoptak. Mai napig elég 1 rossz lépés és megnyomja valami az ideget. Ilyenkor szabályosan majdnem összecsuklóm 🤦‍♀️


Most 3.babánál a combom görcsöl folyamat akármenyi mágnéziumot szedek. Doki szerint egy ideget nyom a baba az miatt görcsöl ennyit. Van mikor napokig ki ae megy a combomból 🤦‍♀️

2020. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyan így vagyok en is nekem is folyamatos es egyatalan nem all ki csak mar hozzá szoktam
2020. aug. 13. 06:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam, nyomta a gerincsérvemet, amiatt pedig nonstop fájt deréktól lefelé minden. Programcsászár lett.
2020. aug. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet bajom a ha ram jon a szules vele? Mármint elége hülyeségnek hangzik de en megis meg kerdezem... Nem benulok le vagy hasonlo? 😬
2020. aug. 14. 05:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ezt az orvosod kellene, hogy tudja. Engem beutalt a neurológiára, megvizsgáltak és császárt javasoltak. Épp emiatt, hogy ha nyomni kell és rányomok egy idegre, nehogy bénulás legyen. Egy kérdést megér az orvosodnál.
2020. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj már most nagyon para van
2020. aug. 14. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy vagytok?
2022. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!