Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Utrogestant szájon vagy...

Az Utrogestant szájon vagy hüvelyen keresztül használtátok?

Figyelt kérdés

A dokim adta barnázás miatt, napi 1 szemet írt fel. Azt mondta, bevehetem vízzel vagy hüvelyen keresztül is, elvileg ugyanúgy szívódik fel.


De amit kiírt végül, az egy elvileg szájon át szedhető lágykapszula, nem kúp. Vagy ti ezt a kapszulát szoktátok hüvelybe is feltenni?



2020. aug. 13. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem rá is van írva, hogy hüvelykapszula, kis sárgásfehér gömböcske. Nekem kiemelte a doki hogy hüvelybe.

Valaki írta itt, hogy szájon át szedve szédült/ hányt tőle? Már nem emlékszem pontosan hogy volt.

2020. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A kettő ugyanaz

Csak a magyar szabályozás miatt külön kell értékesíteni a szájon át szedendőt és a hüvelykúpot


Én szoptatás miatt hüvelyen keresztül használtam

2020. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ertem, köszi.


Gondolom este van értelme feltenni, mikor alszom, ugye?

2020. aug. 13. 10:32
 4/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Nekem a doki mondta, hogy este kell, de amúgy is ezt tartanám logikusnak. Annyi, hogy amúgy is szextilalom van, így nem gond :(

2020. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

És gondolom ti is barnázgatásra kaptatok, elmúlt tőle?


Nekem kicsit fura, hogy csak napi 1 szemet írt fel :/

2020. aug. 13. 10:37
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
2 fajtája van! Van hüvelyes meg van szájonátvszedhető! A hüvelyeset le ne nyeld
2020. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem napi 2-t kellett
2020. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekünk nehezen jött össze a baba, hormont is néztek, és alacsony volt a progeszteronom. Emiatt megelőzésképp írta fel a doki, bár ő biztosra ment, napi 3*2-vel.

Most a 20. hét körül többször is véreztem (nem barnáztam, véreztem) és erre is ezt javasolta, de most csak este 2-t. (jelenleg fekszem, plusz utrogestan, plusz Mg, reméljük bevlik, pár hete nem volt gond)

Első voltam.

2020. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is napi 2-t kellett


1.

2020. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, gond-e, ha esetleg barnázas esetén önkényesen megemelem én is 2-re..? Most nem akarom magamtól, csak ha gond lenne.



Mert kérdeztem a dokit, mi van, ha mègis barnázok, azt mondta, akkor is pihenés és 2 hét múlva kontroll.


Pont ovu elött voltam vervètelen még elöző hónapban amúgy, akkor 0,5 volt a progim, a referenciszerint meg 0,57-től van rendben, ha nem is nagyon, de mégiscsak ref. szint alatt van :/

2020. aug. 13. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!