Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Utrogestant szájon vagy...

Az Utrogestant szájon vagy hüvelyen keresztül használtátok?

Figyelt kérdés

A dokim adta barnázás miatt, napi 1 szemet írt fel. Azt mondta, bevehetem vízzel vagy hüvelyen keresztül is, elvileg ugyanúgy szívódik fel.


De amit kiírt végül, az egy elvileg szájon át szedhető lágykapszula, nem kúp. Vagy ti ezt a kapszulát szoktátok hüvelybe is feltenni?



2020. aug. 13. 10:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is barnázásra kaptam. Reggel 1 este 1 kúp utána egy óra fekvés. 12hétig kellett használnom. Ha elfogy akkor a házi dokid is feltudja írni
2020. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2020. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem

Ne bíráld felül a dokit...

Menj vissza hozzá, ha gondod van

2020. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

2 féle van: hüvelykapszula és lágy kapszula. Én használtam már mindkettőt. Állítólag a lágy kapszulát lehet hüvelybe is tenni, de fordítva nem. Én használtam 3*2-őt, 3*1-et is már, most napi 2 lágy kapszulát szedek, de mellé van kúpom is.

Te ne emeld meg adagod, abból is baj lehet. Vérvétellel szokták nézni, hogy jó e a progeszteron szinted. Max ha nem vagy benne biztos, hogy elég e, és a doki nem nézeti meg, magánúton is meg tudod nézetni.

2020. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy a házi doki is fel tudja írni, de köszönöm :)
2020. aug. 13. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!