Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen sportok vannak, amit...

Milyen sportok vannak, amit terhesség alatti nagy hassal is lehet végezni, amivel több kalóriát is el lehet égetni és kellően fitten tart? (Nem jóga.)

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha eddig sportoltál, folytathatod nyugodtan, maximum kicsit viszafogottabban, mint eddig. Ha eddig nem mozogtál aktívan, nem a terhesség alatt a legajánlottabb komolyabb mozgásba belekezdeni, nincs hozzászokva a tested, gond lehet a megerőltetésből.

Nem kell mindent felzabálni, és akkor nem fogsz meghízni.

2020. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit 1-es mond, azt csak megerősíteni tudom. Ha valaki eddig nem mozgott, akkor felejtős, ne most akarja elkezdeni.

A youtube-on van egy csomó jó kismamatorna, én edzettem terhesség előtt, és nekem a FIT by Larie csatorna Prenatal videói nagyon bejöttek. Kis súllyal, sok ismétléssel, kifejezetten terhesekre szabva. De ilyenkor a fenntartás a lényeg, nem az izomépítés.

2020. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Séta. Ha semmit nem sportoltál korábban. Azért annyival kiegeszitenem az előzőeket, hogy azért a díjugratás, mélytengeri búvárkodás stb semmikepp nem javasolt. Akkor se, ha korábban csinálta valaki 😂
2020. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig futottam, de minél nagyobb a hasam, annál nehezebb, mert nem tudom úgy emelni a lábam
2020. aug. 13. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Hát igen, a futás ilyenkor nem is ajánlott már. Bicikli?
2020. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
En Belenyi Bea tornait ajanlom. Megizzaszt rendesen, legalabb is engem, meg izomlazam is van. Emellett jol jon majd szulesnel is a megerositett csipo, popsi, gerinc is :)
2020. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!