Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem ha üres a petezsák?...

Érezhetem ha üres a petezsák? Nincs benne élet?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk,és itt csak a 12.-dik héten van az elsö UH,még csak 6hetes leszek,olyan sok idö van még addig.

Rossz hogy nem tudom minden oké oda benn.

Ha baj lenne,lenne valami tünet?


2008. nov. 26. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen a 8.héten voltam kórházban vele, de én semmit nem éreztem sajna :( azt hittem minden oké :((
2008. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
14%
ha valami baj van az mindenképp tünettel jár pl: vérzés,görcsölés de még az sem jelenti feltétlen hogy elmegy a baba. Ne izgul minden rendben lesz!
2008. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ott felétek vmi magán UH ahol fizetni kell, de legalább meghallod a szivét..azért az nagyon hossző idő 12 hét!! És addig már nagyon kötödsz a babához szóval ha megengedheted szerintem menj el!
2008. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Melyik országban éltek? Anglia esetleg? Legalábbis itt csinálják az első uh-ot a 12.héten, bár nekem csináltak 8hetesen is.


Sajnos nem mindig érezni,ha baj van. De ha érzi az ember, akkor úgy ,hogy hirtelen egyik napról a másikra megszűnnek az addig mindennapos terhesség tünetek. Bár én magam szerencsére ezt nem tapasztaltam, de mások így mesélték. De mondom, van olyan is, mikor az ember nem érzi, csak megy mondjuk a 10.héten uh-ra ahol közlik h. nincs szívhang, pedig 2héttel korábban még volt.


De ne idegeskedj ilyenen! Nem olyan gyakori azért, mikor baj van. Én még pecséltetem is, már minden leforgott a fejemben, pedig kiderült a baba jól van.

2008. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem az elejétől fogva üres volt a petezsákom. :-( Tüneteiem ugyanúgy voltak végig (9 hétig), még a műtét napján is. Nem kell vérezned és görcsölnöd ahhoz, hogy baj legyen. De vigasztaljon az, hogy ez viszonylag ritka jelenség és mondogasd magadnak, hogy nálad minden rendben lesz. Ne aggódj!
2008. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszonom mindenkinek.

Irországban élek,majd utánna nézek valami magán uh-nak.

Amugy a tüneteim megvannak.

2008. nov. 26. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!