Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Féltetek az ultrahangoktól?

Féltetek az ultrahangoktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mennyire normális, ha félek, mi lesz az ultrahangon? Utoljára 3 hete voltam, minden rendben volt, de 2 héttel kisebbnek mérték. Igaz, a teszt is később leaz pozi.

Kedden megyek, de nagyon félek, annyit olvastam már missed abról meg mindenféléről :(

11 hetes vagyok.



2020. aug. 15. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mindenki fél az ultrahangoktól, pont azért, mert bármi kiderülhet. Ez egy ilyen érzés, el kell fogadni.
2020. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Volt bennem kósza aggódás, de inkább örültem, hogy láthatom a babám.
2020. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Én mindig vártam és várom is , hogy mehessek, láthassam! 🥰

20 hkm

2020. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is mindenki fél vmilyen szinten, főleg első gyereknél. Lányommal elég vegyes érzések voltak uh előtt, féltem, de közben meg alig vártam. Most, második terhességnél már nincs bennem olyan félelem, de azért így is, indulok a következő uh miatt.
2020. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem féltem
2020. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
A 12 hetes uh után nagyban csökkentek a félelmeim. Akkor már csökken a vetélés lehetősége. Amióta érzem mozogni azóta alig várom, hogy mehessek és láthassam. 😊😊😊
2020. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld, mindenkinek nagyon más a gondolkodása :) Bár én is lazábbra tudnám venni
2020. aug. 15. 17:45
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is a 12 hetes volt a vízválasztó. Talán még a 18 hetesen volt egy kis para de inkább izgalom, hogy megmondják-e a nemét.

Nem tudom nálatok hogy van de nekem élmény volt a 12 hetes ultrahang. Ott hallottam először a szívverését meg láttam rendesen.

2020. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Addig nem féltem, amíg 36 hetesen nem halt meg a babám, s az uh-on derült ki, hogy nem él. Utána féltem.
2020. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

12. héttől a 36. hétig rettegtem. 3 hetente kellett járnom. A 12. héten kiderült, hogy agykamra tágulata van a babámnak. Szerencsére csak minimálisan nőtt, de mindig nőtt és már arról volt szó, hogy szülés után rögtön meg kell műteni.

Szerencsére a 36. hétre visszahúzódott, de teljesen már nem nyugodtam meg. A 38. héten megszületett. Semmi baja. Ma már 22 hónapos.

De a terhesség egy rémálom volt. Nem kívánom senkinek. Nem lesz több gyerekünk.

2020. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!