Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kisebb az embrió 2 héttel,...

Ha kisebb az embrió 2 héttel, biztos a vetélés?

Figyelt kérdés

sziasztok!


8 hetesen UH alapján 6 hetesnek mérték. Teszt (Predictor Early) 4.nap késésnél lett halvány pozitív, ciklus átlagban 32 nap.

Kb.6 hetesen még semmi sem látszott az ultrahangon.

Orvos 3 hét múlvára hívott vissza magánban.



2020. aug. 15. 17:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
7%

És miért nem az SZTK-ba hívott be?

Mert ott nem tömöd a zsebét vizitdíjjal?


A számítás amúgy oda-vissza 1-1 hét.

6 hetesen nem is igen látszik. Tapintásra érzékeli az orvos,

hogy növekvő méhről van szó.

8 hetesnél már inkább.

De ha 6 hetesnek mérték, akkor azért, mert akkora.

2020. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Miért SZTK-ba hívott volna, ha magánklinikára járok? Ez az orvos nem is rendel SZTK-ban.


6 hetesnek mondta kb. 3mm. Szívpulzálás volt, fel is hangosította, én is hallottam.


Nem tapogatott semmit.

2020. aug. 15. 17:56
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6 hetesen nem látott semmit és volt szívhang, akkor semmi baj a terhesség gél, csak később fogant.
2020. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Terhességgel*
2020. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

6 hetesen voltam, másik dokinál. Caak vastagabb méhnyálkahártya látszott. Azt mondták, petezsáknak már kéne lennie.


Majd 8 hetesen 3mm embrió és szívpulzálás, de csam 6 hetes méret.

2020. aug. 15. 18:08
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem vetélsz el! Nyugi! Gratula! Csak később volt peteérésed.


Viszont meg fogod szívni párszor. Ha teheted, módosíttasd az utolsó vérzés időpontját, mert még sok gondod lesz belőle.


Én napra tudtam, mikor fogant a lányom. Nem a 15. napon, hanem a 22. napon. Ez a 7 nap sokat jelent, de nem voltak hajlandók korrigálni. Többször riogattak, hogy jajj, kisebb a koránál (he-he, 3,65-tel született). De a legrosszabb a szülés környéke. 10 nappal amúgy is túlhordtam. Plusz az elszámítás miatti 7 nap. Gondolhatod, élmény volt közel 3 hétig amnioszkópiára járni minden nap, vasárnap is.


Tesóm lombikos volt. Ő végképp tudta, mikor ültették be. Őt is ezzel szívatták.


Nyugodt babavárást neked!

2020. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Engem nem riogattak, bólogatott is az orvos, hogy 32 napos ciklus az már majdnem egy hét stb... Kérdeztem, kell-e aggódnom, azt mondta nem.

Szóval inkább magamat aggasztom :(

Elég szabálytalan a ciklusom és előtte hónapban korai vetélés miatt 42 napra tolódott, így igazából fogalmam sincs.

2020. aug. 15. 18:45
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi kedves kérdező, valószínű kesobb lehetett a peteeresed, es ezert vagy csúszás benne :)

Ne stresszelj mert az csak roszabb. Ha van szivhang es embrio akkor az jo:) Illetve naprol napra novoget a baba:)

2020. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig kisebb volt, mondjuk tudtam is, hogy később fogant.
2020. aug. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennek egy het mulva újra uh-ra, ha eleget nőtt, akkor minden ok, csak nagyon elcsuszott az ovud.

Nem tudom, mennyire volt halvany a teszted, de 4 nap kesesnel a predictornak mar nagyob erosnek kellene lennie.

Remelejuk, hogy meg csak a 10-11. dpo körül voltál valojaban, azert volt halvany, es akkor a baba merete is ok.

2020. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!