Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért írják több oldalon is...

Miért írják több oldalon is ha valaki rosszul van akkor kisebb a vetélés kockázata?

Figyelt kérdés
8. Héten vagyok egyszer sem hánytam még, rosszul sem vagyok csak állandóan ehes vagyok és nagyon fájnak a melleim meg a derekam no meg aluszékony is. De hányni még egyszer se. Szoktam olvasni hogy melyik héten milyen vátozások a babával es a mamával. Na ezeken az oldalokon olvastam hogy ha rosszul vagy az csak jó nyugodj meg mert akkor kisebb a vetélés kockazata és ezt valami amerikai kutatás ki is mutatta...stb... tudom hogy nincs mindenki rosszul és nem kell általánositani de azért szerintem nem kellene ilyeneket állitani mert szerintem az ha valaki ni ncs rosszul nem azt jelenti h nagyobb a vetélés kockázata.
2017. dec. 22. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Az a helyzet, hogy ez igaz, de csak statisztika, tehát nem azt jelenti, hogy ha valaki jól van akkor az elvetél, hanem csak azt, hogy aki rosszul van némileg kisebb az esélye a vetélésnek.
2017. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Sem az ikerterhességemnél, sem most egy babával nem voltam rosszul. Sőt, szinte semmilyen terhességi tünetem sincs, de a mai uh szerint minden rendben halad.

És nagyon sokan nincsenek rosszul, és nagyon haragszom az általad említett oldalakra, mert az első terhességemnél én is szét aggódtam magam emiatt, és egy csomó magán uh-on voltunk ezért.

Most nem nézegetek ilyeneket és kész. Majd később.

Azért legalább egy mondatban odabiggyeszthetnék, hogy ha mégsincs semmi, az sem baj...

Egyébként tünetekkel is el lehet vetélni. Sőt, valakinek még hetekig megvannak a tünetei egy vetélés után, amíg ki nem ürül a hcg.

2017. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
En a statisztikat erositem! Amikor hanytam megszultem, amikor nem, akkor elveteltem!:(
2017. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont fordítva: mikor rosszul voltam, elvetéltem, amikor meg kutya bajom sem volt, lett egy gyönyörű, egészséges lányom.
2017. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kellene tanítani a valoszinűségstámitást az általános iskolában, mert ez így nonszensz, hogy ennyien nem fogják fel mit jelent egy statisztikai adat.
2017. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az elsö öt terhességnél rosszul voltam és elvetéltem, a 6-nál szintén és megmaradt.
2017. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó előttinek! A rosszullét hiánya maximum az alacsony hormonszintet jelzi előre! Viszont van akire nem hat rosszul a Hcg.... Szóval nem a hányás hiánya miatt kell parázni....
2017. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem csak hányás hányinger nincs. Állandó éhség, iszonyú mellfájdalom, puffadás, derékfájás és aluszékonyság. Szóval van minden csak a hányás nincs.
2017. dec. 22. 20:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy a tünetek hiánya alacsonyabb hormonszintre utal!

Én lombikos vagyok, ezért az elején sokat nézegették a hcg emelkedését.

Az ikreimnél 160.000. valamennyi volt a 8. héten, és semmi tünetem sem volt.

Most harmad annyi hcg-vel indítottam, mint náluk; mégis aluszékonyabb vagyok, és a semmihez képest már volt pár émelygésem.

2017. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam így volt. Első terhességnél semmi tünet, missed ab lett, 9. héten derült ki, de már egy ideje nem fejlődtek a babák (ikrek lettek volna). Másodiknák a 6. hét után kezdtem borzalmasan rosszul lenni, hánytam a 14. hétig, mint a lakodalmas kutya, egészséges kislány lett belőle.

Barátnőm viszont szó szerint nulla tünettel szintén szült egy egészséges kislányt, és heteken belül szüli a második kislányt, ugyancsak tünet nélkül.

2017. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!