Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes várandósan alig van...

21 hetes várandósan alig van pocakom. Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval 21 hetes várandós vagyok, és jóformán SEMMI babapocakom sincs. Egy nagyon pici "pukipocakhoz" hasonlító van, de aki nem ismer, meg nem mondaná rólam, hogy babát várok. Nem tudom, összefüggésben lehet e, de teherbeesésemig versenysportoltam. (Itt az erős hasizomra gondoltam)

Tehát, járt valaki már hozzám hasonló cipőben? Hogyan éltétek meg? Köszönöm a válaszokat! Üdv.:Egy karanténbaba leendő anyukája❤😊


2020. aug. 17. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan barátnőm, akin a 6. hónapban még nem látszott semmi (normál öltözködéssel, bikiniben lehet hogy látszott volna). Ő is sportol, vékony alkatú.

Rajtam van felesleg, 21-22. héten még simán fel tudtam úgy öltözni, hogy ne legyen észrevehető. Igazából nem zavar, gondolom ki lehetne hangsúlyozni dirket kismama ruhákkal. Nagyon örülök a babának, de nem fogtam fel hátrányként hogy később lett látványos.

2020. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából főleg azért aggódtam, mert a legjobb barátnőm 18 hetes, és neki már akkora a pocija mint nekem most. Hozzátenném, ő is ugyanúgy sportol. 😊
2020. aug. 17. 10:22
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez normális, bár nekem ismilyen lett volna
2020. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rajtam se látszott, pedig nem izmos a hasam, szüléskor kinéztem kb. 5-6 hónapos terhesnek, a nőgyógyászok azt mondták, hogy van ilyen, ne foglalkozzak vele, a baba fekvésétől függ, normál súlyú gyereket szültem.
2020. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekm sem látszott ilyenkor még pedig 50 kg-ról kezdtem az első babával. Most 66-ról kezdtem. Már a 12.héten látszódott. Egyik terhesség sem ugyanolyan.
2020. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt úgy néztem ki mint egy 6 hónapos terhes, és senki nem hitt el hogy bármelyik nap szülhetek. És nem volt kicsi a baba. 3550 gr és 54 cm. Én szerettem hogy ilyen kicsi hasam volt. Viszont a második babánál nagy hasam lett. Nem tudom ez mitől függ.
2020. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam 5. hónapig alig látszott kívülről, a 9. hónapban hátulról nézve még nem mondta volna meg senki hogy terhes vagyok, elölről meg oldalról nézve viszont hihetetlen nagy volt a hasam. Többen rákérdeztek, hogy ugye ikrek? Pedig nem.
2020. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Első és második babánál sem volt nagy hasam, 40 hetesen volt akkora, mint masnak 20-22 hetesen. Én nem bántam.
2020. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Örülj neki hogy alig van pocakod.

Mennyivel jobb amikor óriási pocakja van valakinek?

És szanaszét reped mindenhol?

2020. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt nagy. Felvettem egy kabátot és nem is látszott. Másnak félidősen nagyobb hasa volt, mint nekem.
2020. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!