Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol hizok ennyire?

Mitol hizok ennyire?

Figyelt kérdés

Egesz eletembe sportoltam folyton szalkasitottam es odafigyeltem ara mit eszek.

Amikor terhes lettem meg a kockaim is megvoltak a hasamon, 49 kiloval inditottam es most 25. Hetben vagyok es 61 kilo lettem.

Nem eszek edeseget se gyorskajakat stb.. tobbet se eszek mint a terhesseg elott. Korulbelul napi 2x max meg gyumolcs, es folyton hizok. Hasam mar most hatalmas.


Nem arrol van szo hogy banom hisz terhesseg ezzel jar, majd a baba utan leadom, csak nem ertem.. Mas 15 kilot hizik vegig en meg felidobe tartok kb ennyinel, es leginkabb meg csak igy a vege fele fog beindulni a sulygyarapodas.


Vizesedni vizesedek, de ennyire?


Elore is koszonom.


2020. aug. 22. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

160 grammos ch diétát tartanék 5 részre bontva.


Egyébként több anyuka is van a környezetemben, aki ilyen alacsony súlyról indított, ők mind többet szedtek fel, de szülés után mind bisszament.

2020. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Attol nem felek hogy nem fog visszaalni a sulyom szules utan, csak nem ertem hogy mitol jonnek fel ennyire a kilok, hisz az etrendemen nem valtoztatam sokat.

A sportolast igaz viszabb vettem, nem emelek sulyokat stb..de napi szinten uszok, setalok sokszor orakat stb.

2020. aug. 22. 22:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túl sovány voltál és most kompenzál a tested, hogy megtartsa a babát. A kockás has is arra utal, hogy egészségtelenül alacsony testzsír százalékod volt, mert egészséges szintnél nem látszik egy női has "kockája".
2020. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
4%
A rossz helyesírásod ráment a szervezetedre.
2020. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

Napi 2 étkezés nem egészséges, persze, hogy raktároz a szervezeted ha azt érzi éhezik.


Többször, kevesebbet egyél...


Egyik ismerősöm 30 kilót hízott, és nem sokkal szülés után a régi volt.

2020. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Koszonom ebbe eddig nem gondoltam bele.

Igen folyton probaltam csokkenteni a test zsir szazalekot es hajtottam kulonfele termeszetes testepito boltba beszerezheto vizhajtokkal is a vizet a szalkasitas miatt.


Lehet hogy ezek elhagyasa miatt borult fel most ennyire minden? Kezdtem el vizesedni elegge stb.

2020. aug. 22. 22:14
 7/17 A kérdező kommentje:

A baba teljesen normalisan no, megfelelo sulyba van, emiatt nem gondoltam abba hogy talan tobbet kene ennem.

Utana olvasok azert ennek, koszi.

2020. aug. 22. 22:16
 8/17 anonim ***** válasza:

A gyerekem 7 hónapos és még mindig van rajtam 22 kg:(


Fogalmam sincs mitől híztam meg.

2020. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Túl sovány voltál, plusz a folytonos diéta. Kolléganőm 27 kilót hízott terhesen pusztán azért, mert a baba miatt felfüggesztette a szélsőséges életmódját. A szervezete meg azonnal beraktarozott mindent. Ez a baj a szélsőségekkel. Amint lazítasz a szervezet eszeveszett raktarozasba kezd. Ne izgulj, de néha merj vercukrot evés után 1 órával ne legyen több 7-nel és a vernyomasod is kovesd nyomon.
2020. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Biztos igaz amit az utolsó mondott, de nem csak ez lehet. 103 kg vagyok, 80al kezdtem a terhességet


Normál testalkatom volt, egyáltalán nem voltam sovány, sosem diétáztam, mégis ez lett :(

2020. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!