Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitol hizok ennyire?

Mitol hizok ennyire?

Figyelt kérdés
4 eve a 161 centimhez voltam 41kg.mindenki megszolt hogy milyen gebe vagyok.pesig akkoriban tobbet ettem mint most.mindig nagyon vekony voltam.ez alatt a 4ev alatt ramjott 16kg foleg a derek,hastajekara.de nem tudom mitol amikor kevesebbet eszem mint regen,es a munkam is sok mozgassal jar es faraszto.most vagyok 30eves,8eve.panikbetegseg miatt szedtem gyogyszert.most mar csak egyfelet szedek a masikat fel eve nem szedem de mar akkor is gyarapodtam.nem sportolok mert mire hazaerek a munkabol nem sok erom van hozza.

2016. dec. 20. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a pajzsmirigyeddel van baj?
2016. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 161/57 nem feltétlenül sok. A hízásnak több oka is lehet:

- 30 évesen az embernek nem olyan az anyagcseréje, mint 20 évesen. (Meg nem is nézhet úgy ki, mint egy tini.)

- gyógyszer mellékhatása

- a sok mozgással járó munka nem ugyanaz, mint egy célzott edzés

- lehet, hogy kevesebbet eszel, de rosszabb összetétele van a kajának, mint régebben, pl. több szénhidrát vagy zsír

- ki nem derített betegségek (pl. pajzsmirigy, PCOS, IR)

2016. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy "ennyire" híznál, én vagyok ennyi 164 centisen, bár igaz, hogy én edzem, és az izom többet nyom... na de rajtam egy deka felesleg sincsen.

Szerintem inkább csak löttyedt vagy, ami teljesen normális, ha az ember egyáltalán nem mozog rá a deréktáji, has körüli izmokra.

A barátnőm 49 kilósan vastagabb, mint én.

Igaz, hogy a média mást sugall, mert különben senki nem venné meg a sok fogyasztó vackot, de akinek teljesen elsatnyulnak az izmai, az löttyedt lesz.

Ha úgy nem löttyedt, akkor anorexiás. Vagy ki van photoshoppolva.

2016. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugyanolyasmi kajakat eszek mint regen,csak kevesebbet.a pajzsmirigyem 2 eve meg rendben volt.
2016. dec. 20. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig hízni a kajától lehet.
2016. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 5 kiló felesleg miatt nem aggódnék ennyire. Ha több is jön fel, figyelj oda a táplálkozásodra.
2016. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!