Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol hizok ennyire?

Mitol hizok ennyire?

Figyelt kérdés

Egesz eletembe sportoltam folyton szalkasitottam es odafigyeltem ara mit eszek.

Amikor terhes lettem meg a kockaim is megvoltak a hasamon, 49 kiloval inditottam es most 25. Hetben vagyok es 61 kilo lettem.

Nem eszek edeseget se gyorskajakat stb.. tobbet se eszek mint a terhesseg elott. Korulbelul napi 2x max meg gyumolcs, es folyton hizok. Hasam mar most hatalmas.


Nem arrol van szo hogy banom hisz terhesseg ezzel jar, majd a baba utan leadom, csak nem ertem.. Mas 15 kilot hizik vegig en meg felidobe tartok kb ennyinel, es leginkabb meg csak igy a vege fele fog beindulni a sulygyarapodas.


Vizesedni vizesedek, de ennyire?


Elore is koszonom.


2020. aug. 22. 21:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10 a hormonok is meg tudnak viccelni plusz a sok víz is. Megszultel már? Ha meg nem, lehet, hogy sok víz is és le fog menni belőle egy csomó.
2020. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


25. Hetben vagyok.

2020. aug. 22. 22:53
 13/17 anonim ***** válasza:

7 hónapos a babám, szóval már le kellett volna mennie :( most fogyózok.


Most jött helyre a menstruációm.

2020. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor tuti nézetnek egy teljes hormon panelt a helyedben. Ártani nem árthat.
2020. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Eleve hormonbetegségem van, és azért nem nyúltak bele korábban, mert a szőrösödésen kívül minden ok. Most jött hozzá a hízás.


Úgy vagyok vele hogy ha fél évig nem megy le akkor nem érdekel, szedek gyógyszert, addig bízom benne, hogy helyrekattan 🙏

2020. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha előtte ennyire "durván"odafigyeltél arra hogy olyan legyél, és most mivel nyilván nem az az életviteled egyértelmű hogy raktároz a szervezet. Vagy a hormonok játszanak ennyire tényleg. De majd sikerül leadni biztosan😊
2020. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért hízol, mert kompenzál a szervezeted és próbálja a megfelelő környezetet kialakítani. Nem tudom milyen magas vagy, de ha kockás volt a hasad akkor tuti nem 145cm. Bármennyire esztétikus a kisportolt női test, a hormonok szempontjából az elegendő mennyiségű zsírszövet nagyon fontos.


Ja, és egyél normálisan és egészségesen, ha nincs hányingered vagy hasonló.

2020. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!