Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és a férjem nem...

Terhes vagyok és a férjem nem kímél, nincs rám tekintettel. Ki vagyok készülve, hatalmasat csalódtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok, kétszer má véreztem is, pihennem és kímélnem kellene magam.


Ettől függetlenül nyilván nem tekintem betegségnek a várandósságom, ellátom a háztartást, de nem szeretnék nehezet emelgetni, bár szerintem ehhez vèrezni sem kell...


A ferjemben viszont hatalmasat csalódtam, a házassáhunk lassan 10 éve alatt sosem csalódtam még ekkorát és soha nem gondoltam volna, de lényegében esz*rja ezt a dolgot, nem is próbál kímélni.


Amikor másodjár kezdtem vèrezgetni a munkahelyen, felhívtam, hogy jöjjön értem kocsival, mert sokat kell buszoznom ès gyalogolnom, mire hazaérek és a patikába is el kelett volna mennem kiváltanom a gyógyszerem, az plusz egy kilométer. Hát, elkezdett ordítani a telefonban, hogy neki soha nem lehet egy nyugodt napja, folyton miattam kell mennie ide-oda, mert én nem tudom megoldani magamnak (a közös kocsit ő használja).


Most a vihar miatt kértem, hogy pakoljunk el a teraszról, ő hozza már be a nehezebb dolgokat, erre megint kiakadt ès ordítozni kezdett, mert nem volt kedve felállni a gép elől. Mondtam, hogy kösz, akkor majd behozom èn, az volt a valasz, hogy okén hozzam és tényleg elnèzte, hogy becipelgetem a cuccokat...


Nagyon összevesztünk és azóta kész vagyok lelkileg. Sok most a stressz az életünkben egyéb problémák miatt, sokat vagyunk feszültek, de soha nem gondoltam volna, hogy felőle el is vetélhetek, csak hagyjam békén, mert amúgy szerető házasságban éltünk eddig.


Teljesen kikèszültem, nem tudom, mit tehetnèk.

.


2020. aug. 23. 16:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
17%
Abortuszra mennék majd elválnék. Azért a lófsznak is van vége.
2020. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy?
2020. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
vagy elhagyod férjedet vagy nagy bajok lesznek
2021. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!