Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegediek tudnátok segíteni,...

Szegediek tudnátok segíteni, hogy a centrális terhesgondozás kötelező vagy csak egy lehetőség?

Figyelt kérdés
A védőnő mondta hogy be kell jelentkeznem a centrális terhesgondozóba és bizonyos időnként oda is kell járnom védőnőhöz és ultrahangra. Azt nem mondta meg egyértelműen, hogy kötelező-e, de én ezt feleslegesnek tartom, ha van fogadott orvosom. Tud valaki ebben segíteni, hogy kötelező-e vagy esetleg van-e bármilyen hátránya, ha nem megyek oda?

2020. aug. 24. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező, az előző terhességnél még nekem is azt mondták, hogy kötelező, de új védőnő van most és ő azt mondta, hogy nem az.

Annyi, hogy vagy a háziorvossal, vagy a nődokiddal irasd ki a vérvételeket.

2020. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki odaadja az összes beutalót és pecsétel a könyvedbe, akkor nem. De a legtöbb doki azt mondja, hogy ezeket intézd a szakrendelőben.
2020. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég a védőnői pecsét is.
2020. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szia. Több ismerősöm is van akinek magán orvosa van, mégis találkoztam velük az sztk-s terhesgondozáson, bár, hogy ők kötelező jelleggel jártak-e azt nem tudom. Minden esetre szerintem nem árthat, ha gyakrabban lát orvos.
2020. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van saját dokim, de küldött terhesgondzásra, én emiatt gondoltam, hogy kötelező.

De a terhesgondozást végző dokim írja ki a vérvételeket is, vele is át tudom beszélni a dolgokat.

2020. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!